9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Krnov otočil zápas proti Hlubině

15

V devátém kole hostil Krnov celek z Hlubiny.

Hlubina šla do vedení

Nedělní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Krnovem a Hlubinou. Již ve 2. minutě nacentroval z pravé strany do vápna Vančo, na jehož centr si naskočil Sasko, ale mířil jen do rukavic Řeháčka. V 5. minutě si na střílený centr na přední tyč naběhl Teichmann, avšak svou střelou branku netrefil. Ve 29. minutě podnikli hosté výpad po pravé straně, kdy přišel centr z pravého kraje šestnáctky na přední tyč, kde se ocitl osamocený Sasko a střelou zblízka nedal Řeháčkovi šanci – 0:1. Ve 41. minutě přiklepl Teichmann míč na šestnáctce Ostrákovi, který z voleje jen těsně přestřelil břevno.

Krnov třemi brankami otočil vývoj, červená pro Hlubinu

V 60. minutě odcentroval z pravé strany Tümmler na hlavu Havlíčka, který míč prodloužil na zadní tyč na hlavu Sklenaříka a ten míč poslal na protější tyč – 1:1. V 68. minutě zatlačili domácí svého soupeře v blízkosti šestnáctky. Po několika odrazech a střelách sklepl Bartoníček hrudí míč ideálně do nohy volnému Tümmlerovi, který na hranici malého vápna prostřelil Noska – 2:1. V 75. minutě předběhl ve sprintu za dlouhým míčem Carbol Vanča, který jej před vápnem zfauloval a jelikož byl posledním obráncem, obdržel od hlavního arbitra červenou kartu. V 76. minutě se k přímému kopu z hranice vápna postavil Machalický a tvrdou střelou prostřelil zeď i rukavice Noska, který určitě bude po tomto gól zpytovat svědomí – 3:1. V 83. minutě zahrával Bartoníček z levé strany šestnáctky standardku. Vyzkoušel střelu na přední tyč, ale Nosek tentokráte míč s klidem schoval v rukavicích. V 85. minutě si navedl míč z levé strany na střelu střídající Gaži, avšak jeho střelu na přední tyč si Řeháček pohlídal. V nastavení si naskočil na centr ze standardky Bartoníčka na přední tyči střídající Čihánek, ale zamířil nad bránu.

Krnov je nadále neporažen a připsal si páté vítězství v řadě. Hlubina si po třech vítězstvích připsala porážku.