15.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Nepomuk uspěl na půdě silného Nýrska

0

Tři body odváží Nepomuk v rámci posledního podzimního kola z domácí půdy Nýrska. Svého soupeře udolal 3:1.

Nepomuk si do půle vybojoval dvoubrankový náskok

Na horkou půdu Nýrska přijeli v rámci posledního podzimního kola hráči Nepomuku. Ti vstoupili ovšem do zápasu velmi dobře a díky své produktivitě a fotbalovosti byli týmem, který otevíral skóre. Ve čtyřiadvacáté minutě se prosadil Pavel Kalabza, který poslal hostující celek do vedení. Do konce poločasu pak ještě dokázal zakončit hostující Marek Baran, který upravil skóre na stav 0:2, za něhož se odcházelo o půli do šaten.

Dvě branky, jednu na každé ze stran, přinesla i druhá půle

Do druhé půle nastupoval Nepomuk posílen dvoubrankovým náskokem a v šedesáté minutě navýšil vedení hostí ještě Petr Váňa, skóre tak bylo 0:3. Nýrsko korigovalo až v samotném závěru utkání, kdy se v osmaosmdesáté minutě prosadil David Dolanský, který kosmeticky upravil na konečných 1:3.

FK Nepomuk
Josef Viktora: "Předvedli jsme hodně kvalitní výkon proti dobrému soupeři, potrestali jsme je za jejich pěknou, ale neúčelnou hru."

FK Okula Nýrsko
J. Moravec [-] - T. György [-] , D. Šnour [-] (54. O. Kadlec [-] ) , I. György [-] , L. Korschinký [-] , M. Trefanec [-] (49. D. Dolanský [-] ) , J. Lužný [-] , M. Brož [-] , T. Kohout [-] (61. P. Janovský [-] ) , M. Bastl [-] , A. Antonovics [-]

FK Nepomuk
M. Baroch [-] - L. Zajíc [-] , M. Baran [-] (82. V. Janoch [-] ) , P. Panc [-] , P. Kalabza [-] , J. Kalabza [-] , M. Baran [-] , P. Váňa [-] , R. Rous [-] (40. J. Slach [-] ) , T. Voráček [-] , J. Ticháček [-]

ŽK: 49. M. Bastl , 65. T. György - 13. R. Rous , 58. M. Baran , 76. P. Kalabza , 80. P. Panc .
Hráči zápasu: P. Kalabza .
Místo: Nýrsko. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Pena Miroslav - PETRŽÍLKA Jiří, BRŮHA Radek.