2.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Nová Role nastřílela Plesné sedm branek a je první

35. J. Vaverka , 39. D. Hájek , 41. L. Hnízdil , 44. T. Chlup , 49. D. Hájek , 75. D. Hájek , 84. P. Bezděk - 25. T. Endler , 61. A. Šulek
0

V rámci 2. kola I. B třídy zajížděl tým z Plesné na hřiště do Nové Role. A dařilo se domácím. Ti nastříleli svému sokovi sedm branek a bez problémů si došlo za tříbodovým ziskem, díky kterému jsou na prvním místě tabulky.

Začátek zápasu byl vyrovnaný. Obě mužstva si vytvořila šance ke vstřelení branky. Síť za brankářovými zády se vlnila poprvé až v 25. minutě hry. To se přesně trefil hostující Tomáš Endler, který poslal Plesnou do jednobrankového vedení. Za deset minut už bylo vyrovnáno zásluhou Josefa Vaverky, který nastartoval raketový pohon svého mužstva. Za další čtyři minuty se totiž prosadil Daniel Hájek a bylo to 2:1. Za další dvě minuty střílel gólově Lukáš Hnízdil, po němž se prosadil do konce poločasu ještě Tomáš Chlup a rázem to bylo 4:1 pro domácí Novou Roli

Zaskočení hosté do druhého poločasu dobře nevstoupili a hned v 49. minutě opět vytahoval brankář míč zpoza brankové čáry po druhé trefě Daniela Hájka. Hra hostujícího celku se po inkasovaném "bůru" trochu zvedla a odměnou byl Plesné vstřelený gól z 61. minuty, o který se postaral Antonín Šulek. To už bylo ze strany Plesné ale vše. V 75. minutě dokonal hattrick Daniel Hájek a v 84. minutě dějství vstřelil sedmou branku Nové Role Patrik Bezděk, který tak uzavřel brankový účet zápasu.

TJ Jiskra Plesná
Jaromír Štefek: Výsledek hovoří za všechno. V podstatě není co hodnotit. První poločas byl minimálně do 30 minuty vyrovnaný. Pak jsme během deseti minut dostali čtyři góly z toho jeden jsme si dali vlastní.

FK Nová Role
J. Latislav [-] - P. Florián [-] , L. Hnízdil [-] , D. Brett [-] (46. D. Hegenbart [-] ) , J. Veverka ml. [-] - D. Hájek [-] , M. Živanovič [-] , T. Chlup [-] , J. Vaverka [-] (46. V. Skopový [-] ) , M. Hůlka [-] (65. P. Bezděk [-] ) - L. Hájek [-] -

M. Koňarik [-] (62. J. Coufal [-] ) - J. Poláček [-] , T. Endler [-] , V. Bláha ml. [-] , P. Schaller [-] , B. Votruba [-] , A. Votruba [-] , J. Francúz [-] , A. Šulek [-] , V. Bláha st. [-] , J. Štefek [-]

ŽK: 54. T. Chlup - 86. J. Coufal .
Místo: tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Botoš Robert - HÁNYŠ Martin, TOPINKA Ondrej.