3.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Dolní Rychnov rozhodl o výhře nad Skalnou v prvním poločase

0

Dolní Rychnov, který měl na svém účtě pouhé dva body, přivítal na svém hřišti v rámci 3. kola I. B třídy Skalnou, které se v dosavadní části sezony dařilo podstatně lépe. V kolonce počet bodů totiž měla číslovku 8. Dolnímu Rychnovu se však ve vzájemném střetnutí vydařil první poločas, ve kterém rozhodl o zisku třech bodů a posunu tabulkou na desátou pozici.

Začátek utkání mezi Dolním Rychnovem a Skalnou byl vyrovnaný, i když skóre zápasu tomu neodpovídá. Obě mužstva si vytvořila několik šancí s tím rozdílem, že je Dolní Rychnov dokázal využít. Již v 8. minutě se zásluhou Jana Kříže dostali domácí do vedení. Nepříjemné zranění si přivodil v 30. minutě Vladimír Sedláček, kterého podrazil brankář Kadlec a pro hráče Dolního Rychnova musela přijet záchranná služba. Podle posledních zpráv má Sedláček přetrhané vazy v kolení a další zápasy svého týmu tak bude muset sledovat pouze z povzdálí. Domácí jako by se zraněním svého spoluhráče ještě více semkli a Skalné nedovolili skoro žádnou šanci. Navíc se v 40. minutě dostali do dvoubrankového trháku zásluhou Petra Čučmana

Druhý poločas měla Skalná jediný cíl, kterým bylo vyrovnání. To se ji ovšem nepodařilo. Výborně fungující obrana domácího mančaftu totiž Skalnou k ničemu nepouštěla, a tak se hostujícímu celku nepodařilo ani snížit a vykřesat tak jiskřičku naděje. Ve druhém poločase tedy žádná branka nepadla a Dolní Rychnov tak získal tři body za výhru 2:0.

SK Dolní Rychnov
Miroslav Kopal: Řekl bych, že jsme měli více šancí. Jinak to bylo vyrovnané utkání. V prvním poločase jsme své šance dokázali proměnit. Nemilé pro nás bylo, že náš útočník přehodil gólmana, ten ho podrazil a musela pro něj přijet erzeta. Skalnou jsme nepustili do jediné šance. Hrála výborně naše obrana. Obě branky jsme dali ze standartních situací.

V. Šantora [-] - A. Tirinda [-] , P. Mentlík [-] , P. Čučman [-] , P. Vůjtěch [-] (46. Z. Liebl [-] ) , V. Sedláček [-] (30. M. Dědič [-] ) , J. Kříž [-] , P. Halčinský [-] , P. Kalabza [-] , V. Kohout [-] , R. Kroha [-]

FK Skalná
J. Kadlec [-] - J. Tirala [-] (70. J. Neupauer [-] ) , J. Holý [-] , M. Glazer [-] (46. J. Frič [-] ) , T. Pěček [-] , P. Blasl [-] , J. Kapic [-] , J. Cuper [-] , P. Najman [-] , J. Norek [-] , R. Zádrapa [-]

ŽK: 30. P. Halčinský , 75. A. Tirinda , 80. V. Kohout , 90. P. Čučman - 39. J. Holý , 56. J. Tirala , 61. J. Kapic .
Místo: tráva. Počet diváků: 10. Rozhodčí: Štěřík Filip - ŠMAT Robert, PEŠEK Pavel.