11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Poslední v tabulce Stará Chodovská se dojela poprat o body do Habartova.

0

Poslední tým tabulky Stará Chodovská se nevzdává a za poslední  2 utkání získal 5 bodů, to dojel potvrdit do Habartova, kde chtěl urvat minimálně bod a odváži si dokonce body tři.

Vyrovnaná první půle přinesla pokutový kop, který rozhodl o vítězi celého utkání

Na utkání do Habartova se došla podívat slušná návštěva 120 diváku. Ti viděli od první minuty vyrovnané utkání na nekvalitním terénu.  Mnoho šancí k vidění nebylo a tak přišel první zajímavý moment ve 20. minutě, kdy domácí gólman Štěpán Pokora fauloval hráče hostů a kopala se penalta. Balón si na penaltový puntík postavil hostující hráč Martin Tatar a bezpečně proměnil 0:1. Krásné počasí mohlo pokazit hru hostů, když malou domů špatně viděl hostující gólman a chytil míč do ruky. Domácí ale výhodné situace nevyužili a balón ze slibného místa napálili do zdi, to byla 31. minuta. Od té doby se hra přelévala ze strany na stranu bez výraznější šance. Do kabin na patnáctiminutovou přestávku se tak šlo za překvapivého stavu 0:1 pro hostující Starou Chodovskou.

Hosté si svou bojovností náskok z první půle uhlídali a senzačně si odváží všechny body

Ve druhé půli už domácí začali zvyšovat obrátky. V 58. minutě hlavičkoval Milan Plechatý, ale hostující gólman Pavel Treitl výborným zákrokem jeho střelu zlikvidoval. Poté měli domácí jen náznaky šancí, které ke gólu nevedly. V 63. minutě se ke slovu přihlásili zase hosté a prudkou ránu hostujícího Jiřího Korandy domácí brankář zvládl vyrazit. To bylo od hostující Chodovské téměř vše a spíše se zatáhli a začali bránit senzační výsledek. Tlak domácích začal narůstat a v 79. minutě byli nejblíže vyrovnání, kdy domácí Daniel Houdek prošel mezi třemi obránci a z deseti metrů přestřelil bránu hostů. Domácí svůj tlak na konci zápasu už nedokázali proměnit v gól a hosté se tak můžou radovat ze zisku tří bodů na hřišti Habartova. Kaňkou utkání bylo pozápasové slovní napadení rozhodčího ze strany domácích hráčů.

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Hledat hlavní důvod porážky na rozhodčích se nedá. Každý hráč by si měl nejprve hodnotit svůj výkon, než poukazovat na chyby někde jinde. Dnes jsme prostě nehráli dobře a snad jsme si mysleli, že soupeř se porazí sám. Nepozorností v obraně jsme Chodovské darovali penaltu a pak už jsme neúspěšně dobývali jejich branku.“

FK Stará Chodovská
Martin Hejna: „ Hodně vyrovnané utkání na špatném terénu, které bylo pro oba celky ale stejné. Chtěl bych našim hráčům poděkovat a to hlavně za druhý poločas, protože plnili všechno, co jsme si řekli. Bylo to vydřené vítězství a z celkového pohledu by byla spravedlivá remíza, ale na to už se nikdy nikdo ptát nebude.“

Š. Pokora [-] - T. Tamajka [-] , P. Formánek [-] , D. Houdek [-] , M. Richter [-] , R. Mašek [-] , J. Křepela [-] , M. Plechatý [-] (67. P. Stibůrek [-] ) , L. Tamajka [-] , J. Straka [-] (85. M. Janík [-] ) , Z. Bučil [-]

P. Treitl [-] - M. Kolařík [-] , M. Kastl [-] - J. Hejna [-] , J. Koranda [-] , P. Dušek [-] , V. Noháček [-] (90. M. Bryndač [-] ) - L. Karpíšek [-] (60. D. Branný [-] ) - M. Tatar [-] , T. Bílý [-] , J. Mašek [-]

ŽK: 20. Š. Pokora , 23. L. Tamajka , 64. M. Richter - 26. M. Kolařík , 75. J. Koranda . ČK: M. Plechatý .
Hráči zápasu: T. Bílý .
Místo: tráva. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Fiala Petr - LHOTKA Jindřich, COUFAL Jaroslav.