11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Plesná si doma vyšlápla na Krajkovou a nasázela jí 8 branek

22. A. Votruba , 35. D. Masopust , 38. R. Leitl , 48. D. Masopust , 62. L. Ballo , 66. A. Votruba , 73. L. Ballo , 83. L. Ballo
0

Z posledních tří zápasů získala Plesná pouze jeden bod, tak to chtěla napravit před domácím publikem s hostující Krajkovou, která na tom byla ještě hůře a z posledních tří zápasů nezískala bod žádný.

Začátek prvního poločasu byl vyrovnaný, což ale hostům vydrželo jen do dvacáté minuty a začala kanonáda

Do Plesné na fotbal zavítalo 85 diváků, kteří se určitě nenudili. Od první minuty se týmy spíše oťukávaly a čekaly, s čím přijde ten druhý. Postupem času se začínalo dařit spíše domácím, kteří si začínali vytvářet několik zajímavých šancí. První gól se jim podařilo dát ve 22. minutě, když se trefil Aleš Votruba 1:0. To hosté ještě netušili, co bude následovat. Ve 35. minutě totiž přišel další gól, který vstřelil domácí kapitán Darek Matoušek a zvýšil tak na 2:0. O tři minuty později se domácí dostali opět do šance a zase to skončilo gólem, pod který se podepsal Richard Leitl, to už se psala 38. minuta a bylo to 3:0. Hosté jako opaření vyhlíželi patnáctiminutovou přestávku, aby se z toho mohli vzpamatovat. Do poločasu už gól nepadl a hosté se tak mohli připravit na nadcházejících 45 minut a něco zkusit se zápasem ještě udělat.

Místo tlaku hostů přišel další gól Plesné

Do druhého poločasu vstoupili zase lépe domácí. Hostující Krajkovou srazil do kolen nejhezčí moment zápasu, kdy se hned po třech minutách v druhém poločase, podruhé trefil domácí kapitán Darek Masopust, který nádhernými nůžkami rozvlnil síť hostů a navyšoval na 4:0. O čtyři minuty později se domácí prosadili zase a to když se trefil Lukáš Ballo, který na trávník vstoupil v druhém poločase a navýšil tak skóre na 5:0. Za další kouzelné čtyři minuty se mohli domácí radovat zase, když se trefil Aleš Votruba 6:0. Mezi tím se nechal po druhé žluté kartě vyloučit hostující Lukáš Svoboda a bylo téměř po zápase. Hosté už pak jenom přihlíželi, kolik jim Plesná nasází gólů. Potom přišla chvíle střídajícího Lukáše Balla, který se podruhé v zápase trefil v 73. minutě a dával tak na 7:0. O deset minut později dovršil svůj hattrick zmiňovaný Lukáš Ballo a upravil tak skóre zápasu na konečných 8:0. Domácí tak skvěle napravili předchozí zápasové zaváhání a rozradostnili tak své fanoušky. Hosté si po odevzdaném výkonu odvážejí neskutečný výprask 8:0.

TJ Jiskra Plesná
Jaromír Štefek, TJ Jiskra Plesná: „Od začátku byl zápas celkem vyrovnaný, kdy se nám podařilo dát první dva góly trošku se štěstím, ale potom už to bylo jednoznačné a zaslouženě jsme vyhráli.“

TJ Dynamo Krajková
Jitka Lukešová, TJ Dynamo Krajková: „Prohráli jsme 8:0, chyběli nám nějací hráči, ať už marodka, nebo červené karty a to dost ovlivnilo naši hru.“

H. Pfortner [-] - J. Francúz [-] - P. Schaller [-] (70. M. Francúz [-] ) , A. Votruba [-] - V. Bláha ml. [-] (50. S. Linhart [-] ) - M. Koza [-] (10. R. Leitl [-] ) , R. Glazer [-] , T. Endler [-] , D. Masopust [-] , A. Šulek [-] , J. Bikar [-] (46. L. Ballo [-] )

V. Sládek [-] - J. Titěra [-] , L. Svoboda [-] , P. Platenka [-] , J. Maršík [-] - M. Maršík [-] (8. D. Koritko [-] ) , L. Lukeš [-] , V. Korbel [-] , M. Nohejl [-] - J. Buchtele [-] , L. Petrák [-] -

ŽK: 56. S. Linhart - 35. L. Svoboda , 83. J. Maršík . ČK: 65. L. Svoboda .
Hráči zápasu: H. Pfortner , L. Ballo .
Místo: tráva. Počet diváků: 85. Rozhodčí: Lhotka Jindřich - BUZNA Miroslav, ŠMAT Robert.