11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Kynžvart doma udolal Jáchymov a připisuje si důležité tři body

0

Druhý v tabulce Kynžvart doma přivítal hostující Jáchymov, který v této sezóně venku ještě nevyhrál.

Jediná branka v prvním poločase rozhodla o vítězství domácích

Sobotní odpoledne přišlo sledovat padesát diváků, kteří mohli vidět vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Hosté se dostali do vážnější šance jako první, ale samostatný unik na gólmana neproměnili. Poté se hra přelévala ze strany na stranu bez výraznější šance. Když už to vypadalo, že se v první půli nic nestane, tak domácí gólman vykopl míč za půlku hřiště a krajní útočník domácích ho zkrotil a narazil si se středovým hráčem, který ho poslal do samostatného úniku. Roman Weiser se tváří v tvář hostujícímu gólmanovi nemýlil 1:0. Krásná akce zakončená gólem, dá se říct do kabin, protože v první půli už se nic výrazného nestalo.

Druhá půle žádný gól nepřinesla

Krásná akce z prvního poločasu slibovala lepší pokoukání v druhé půli, což se nikterak nenaplnilo a byla k vidění spíše taktická hra. Domácí se po vstřeleném gólu spíše zatáhli a vyčkávali, s čím přijdou hosté. Ti si dokázali vytvořit několik šancí, ale žádná akce nevedla ke vstřelenému gólu. Smůlu v zakončení měl hlavně hostující útočník Pavel Hekel, který se dostal několikrát před gólmana domácích, bohužel pro hosty, ale žádnou šanci neproměnil. Na konci se hra více otevřela, ale žádná šance se ani z jedné strany neujala. I když byli hosté ve druhém poločase lepším týmem, tížený vyrovnávací gól se jim dát nepodařilo a utkání tak skončilo těsnou výhrou domácích 1:0.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl, předseda: „Vyhráli jsme 1:0, ale bylo to takový vyrovnaný utkání, hosté nás ve druhém poločase trochu zatlačili, ale ubránili jsme to.“

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich, předseda: „Naši hráči zanechali dobrý dojem na hřišti, akorát škoda, že náš útočník Pavel Hekel neproměnil alespoň nějakou šanci. Utkání by slušela spíše remíza.“

D. Matoušů [-] - M. Gargula [-] , L. Křepský [-] , P. Sobotík [-] , P. Bušek [-] - R. Weiser [-] , T. Hrdonka [-] (77. L. Hladký [-] ) , J. Fehnl [-] , D. Tunder [-] (49. D. Buček [-] ) - L. Kuna [-] , M. Kysilka [-] (38. Z. Trešl [-] )

TJ Jáchymov
R. Kokrhel [-] - J. Kolárik [-] , J. Navrátil [-] - D. Křížek [-] , T. Günther [-] , D. Tichý [-] , P. Chaloupek [-] , M. Křížek [-] , L. Lorenc [-] - V. Klečka [-] (69. J. Bukač [-] ) , P. Hekel [-]

Hráči zápasu: D. Matoušů .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Talpáš Petr - MATĚJKA Aleš, ŠTĚRBA Martin.