11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Studánka si doma s přehledem poradila se Skalnou

0

Studánka se pomalu škrábe ode dna tabulky, naopak Skalná pokračuje v mizérii.

První poločas byl vyrovnaný, ale hosté neproměňovali své šance

Na sobotní zápas do Studánky se došlo podívat pouhých 35 diváků. Od začátku utkání viděli diváci vyrovnané utkání. Šance si vytvářeli oba týmy stejným poměrem, ale domácí byli v zakončení jistější a podařilo se jim dát první gól, o který se postaral domácí Jan Němec, který se trefil v osmnácté minutě 1:0. Poté přišlo několik šancí, které gólem neskončily. Nejnebezpečnější z nich byla střela domácích která skončila na břevně hostujícího gólmana. Hosté si vytvořili několik šancí, které však gól nepřinesly a přišla 42. minuta, kdy se k zápasu přihlásili opět domácí a zvýšili tak na 2:0 zásluhou Jiřího Bláhy. Do konce první půle už další gól nepadl a šlo se do kabin.

Ve druhém poločase si výhru v poklidu pohlídali domácí

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a vytvořili si několik brankových příležitostí, ani jedna se ale neujala, až do 73. minuty, kdy se trefil do černého Miroslav Čerňanský a zvýšil tak na uklidňujících 3:0. Domácí začali na hřišti dominovat a byli lepším týmem. Do konce zápasu se jim podařilo dát ještě jeden gól, když po pravé straně utekl domácí Jan Němec a krásnou křižnou střelou rozvlnil síť hostující brány 4:0. To se psala 88. minuta a domácí už hostující hráče k ničemu nepustili a zápas tak skončil 4:0 pro domácí Studánku. Poměrně slušné utkání skončilo jednoznačným vítězstvím domácích.

TJ Jiskra Ohara Studánka
Erich Grüner: „První poločas byl takovej vyrovnanější, ale druhou půli už jsme byli lepší. My jsme dali góly a oni svoje šance neproměňovali. Zápas byl poměrně dost slušný, padly akorát dvě žluté karty za mluvení.“

FK Skalná
Václav Slepička, sekretář: „ Domácí byli bojovnější a zaslouženě vyhráli. Naši hráči podali špatný výkon.“

P. Kašpárek [-] - P. Mirga [-] , F. Repčík [-] , M. Čerňanský [-] , E. Müller [-] , J. Bláha [-] , F. Kokta [-] (78. F. Ent [-] ) , D. Müller [-] , J. Němec [-] , P. Rožánek [-] , V. Bárta [-]

FK Skalná
J. Kadlec [-] - P. Blasl [-] , J. Frič [-] , P. Najman [-] , M. Glazer [-] , R. Zádrapa [-] , J. Tirala [-] (71. J. Šebesta [-] ) , J. Makovec [-] , J. Norek [-] , T. Pěček [-] , J. Kapic [-]

ŽK: 38. D. Müller , 68. F. Kokta .
Hráči zápasu: D. Müller .
Místo: tráva. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Kobielský Julius - BALHAR Ivan, BUZNA Miroslav.