12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Horní Slavkov potěšil své fanoušky, když zdolal silný Kynžvart

0

Zápas týmů z opačného konce tabulky dopadl lépe pro domácí Horní Slavkov, když si poradil s druhým týmem tabulky, kterým je TJ Sokol Lázně Kynžvart.

I když měl Kynžvart více ze hry, gólově se neprosadil

Utkání sledovalo šedesát diváků, kteří viděli skvěle zformovanou obranu domácích. I když měli hosté mírně navrch, tak se první prosadili domácí, když z rychlého protiútoku nezazmatkoval domácí Martin Hlinka, který si počkal na své spoluhráče a krásnou nahrávkou to prohodil mezi hostující obranu a Jiří Prágr zkušeně proměnil a poslal domácí do vedení 1:0. Domácí se po gólu více zatáhli a hostující hráče k ničemu výraznějšímu nepustili a poločasový výsledek 1:0 uhájili.

Druhou půli se čekalo, co předvede hostující Kynžvart

Ve druhé půli se očekával tlak hostů, který ale po změně stran nepřicházel za celý zápas si dokázali vytvořit jen jednu výraznější šance, ve které však ale selhal střídající Zdeněk Trešl, když z malého vápna přestřelil branku domácích. A tak se po skvěle ubráněném zápase přihlásili ke slovu znovu domácí, kteří na konci zápasu utekli rozhozené obraně a ukončili tak hostující trápení gólem v 88. minutě, když se trefil Michal Němeček a stanovil tak konečný stav utkání na 2:0. Domácí si tak zaslouženě ubránili důležité tři body proti silnému soupeři, který se na zápas moc dobře nevyspal.

TJ Spartak Horní Slavkov
Petr Götzl, trenér: „Hosté měli malinko víc ze hry, ale my jsme poctivě bránili, obrana zahrála výborně a hráli jsme slušně v poli, skoro k ničemu jsme Kynžvart nepustili.“

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl, předseda: „Od nás katastrofální výkon, po prvním poločase jsme prohrávali 1:0 a ve druhém už jsme to otevřeli, ale pořádně nic jsme si nevypracovali, domácí pak utekli a dali nám na 2:0.“

M. Plaček [-] - P. Novotný [-] , P. Drobný [-] (85. A. Terek [-] ) , M. Němček [-] , M. Hlinka [-] (89. J. Blümel [-] ) , M. Řepka [-] (73. R. Sipl [-] ) , J. Prágr [-] , P. Kreisinger [-] (40. A. Stanko [-] ) , J. Němček [-] , P. Čada [-] , M. Beer [-]

D. Matoušů [-] - M. Mázdra [-] , P. Sobotík [-] , P. Bušek [-] - T. Hrdonka [-] (63. Z. Trešl [-] ) , R. Weiser [-] , R. Kič [-] , J. Fehnl [-] (75. L. Hladký [-] ) , J. Loucký [-] (53. M. Kysilka [-] ) , D. Buček [-] (46. D. Tomčík [-] ) - L. Kuna [-]

ŽK: 68. M. Němček .
Místo: tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Henych Karel - LHOTKA Jindřich, HANILEC Přemysl.