12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Ostrov si odváží všechny body z Krajkové

0

Posunuté utkání na sobotní dopoledne lépe vyhovovalo hostujícímu Ostrovu, který na hřišti Krajkové zvítězil 1:2.

První poločas nepřinesl žádný gól

V sobotním dopoledni si na hřiště do Krajkové našlo cestu padesát platících diváků. Od úvodního hvizdu bylo vidět, že do Krajkové přijel soupeř z horní poloviny tabulky. Ostrov byl od úvodu lepším mužstvem a vytvářel si více brankových příležitostí. V Krajkové mají hřiště mírně z kopce a to Ostrovu pomáhalo v první půli vytvářet si více příležitostí. Většinu poločasu měli balón na svých kopačkách hosté, ale žádnou ze svých příležitostí nedokázali proměnit. Domácím pomáhal hodně jejich gólman, který hostující hráče dokázal několikrát vychytat. Stav zápasu se do poločasu nezměnil a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá půle se více vyrovnala

Ve druhé půli se hra začala více vyrovnávat a přibývaly šance na obou stranách. První šanci proměnili hosté, když se ve 49. minutě prosadil Martin Rašman a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. O dvě minuty později se prosadili znovu domácí a to zásluhou Zdeňka Řády a bylo to už 0:2. Zaskočení domácí se snažili o vyrovnání  a začínali si vytvářet šance.  V 70. minutě už se Krajkové podařilo dát gól, když Ladislav Lukeš našel krásným balónem přes půl hřiště Lukáše Petráka, který se ocitl sám před hostujícím gólmanem a bezpečně zakončil 1:2. Domácím už se do konce zápasu ale vyrovnat nepodařilo a zápas tak skončil 1:2 pro hostující tým. Přesun zápasu z neděle na sobotu, lépe vyhovoval hostujícímu Ostrovu, který si tak mohl po výhře připsat tři body.

TJ Dynamo Krajková
Jitka Lukešová, vedoucí mužstva: „Měli jsme pět žlutých karet a byl to takový rušný zápas. Chvíli se hrálo na jedné polovině, chvíli na druhé, takové vyrovnané utkání.“

FK Ostrov B
Petr wolf: „Myslím si, že jsme měli převahu nad domácími, v první půli jsme nedokázali proměnit naše příležitosti a ve druhé půli už se to trošičku vyrovnalo. My jsme rychle dvakrát udeřili ve druhé půli a oni už stačili jen snížit na 1:2, na konci už jsme si to pohlídali.“

J. Titěra [-] - L. Svoboda [-] , L. Petrák [-] , T. Oswald [-] (61. K. Poliačik [-] ) , P. Platenka [-] , L. Lukeš [-] , J. Maršík [-] (77. D. Kováč [-] ) , J. Švandrlík [-] , R. Ďuriš [-] , R. Novák [-] , M. Nohejl [-]

FK Ostrov B
J. Kubrycht [-] - P. Filák [-] , T. Lemák [-] , J. Zeronik [-] , Z. Řáda [-] (74. D. Ahselm [-] ) , J. Blažej [-] (46. Z. Bešťák [-] ) - Z. Vlasák [-] , K. Kalina [-] , M. Rašman [-] - K. Novák [-] (63. T. Jaroš [-] ) , M. Karbula [-]

ŽK: 17. R. Novák , 32. P. Platenka , 54. L. Petrák , 55. J. Švandrlík , 89. L. Svoboda - 84. D. Ahselm .
Hráči zápasu: L. Petrák - K. Kalina .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - JATI David, KOBIELSKÝ Július.