10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

--

--

Velká Losenice získala první tři body

20

Velká Losenice získala první tři body v soutěži, když v závěru rozhodl Radim Kasal.

První poločas skončil nerozhodně

Hosté začali na hřišti Losenice velice sebevědomě a hned ve 2. minutě šli do vedení po dorážce volného přímého kopu. Domácí však brzy převzali iniciativu a vypracovávali si jednu brankovou příležitost za druhou. Ještě do poločasu dokázali skóre vyrovnat, když se po pěkné akci trefil po zemi Marek Sobotka.

V závěru rozhodl Radim Kasal

Druhý poločas začal lépe pro domácí - z přímého kopu trestal dělovkou Radim Kasal. Za další dvě minuty oplatil na druhé straně podobně nechytatelně hostující Hluščenko. Na domácích byla vidět ohromná snaha získat první letošní body a větší touha po vítězství nakonec rozhodla. Pět minut před koncem si navedl míč před vápno opět Radim Kasal a s pomocí jemné teče hostujícího obránce zařídil Losenici vítězství. Na této brance měl velký podíl i domácí Marek Fišar, který včas zavolal "Piš ho tam".

TJ Velká Losenice
Petr Pelikán, trenér: Dnes se kluci o vítězství porvali a zaslouženě vyhráli. Pokud budeme pokračovat v těchto výkonech, tak bychom se měli zachránit.