10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

Pohledec vyhrál nad Hamry B

20

Pohledec vyhrál nad Hamry B a posunul se na páté místo.

Pohledec vyhrál poločas o branku

Domácí měli výborný vstup do zápasu a v 6. minutě Lhotský překonal Bence - 1:0. Tlak domácích nadále pokračoval a ve 14. minutě navýšil vedení Pohledce Ondráček - 2:0. Hamry se pokoušely o snížení a vstřelení kontaktního gólu. To se povedlo v 32. minutě Kolarikovi - 2:1. Dalších branek se obě strany již nedočkaly a tak šli na poločasovou pauzu spokojenější domácí.

Domácí ve druhé půli potvrdili vítězství

Druhý poločas se dlouho čekalo na gól a ke smutku domácích to byl Culek, který v 67. minutě vyrovnal - 2:2. Domácí přišli sice o náskok, který si za sedm minut poté vzali zpět, když se trefil Šolc - 3:2. Hosté museli opět dohánět náskok, ale bylo znovu domácí, kteří ukázali jak se mají střílet branky a Žák v 84. minutě rozhodl - 4:2.