3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Toužim zvládla přestřelku s Královským Poříčím lépe a bere tři body.

34. J. Vild , 44. M. Hotěk , 54. J. Borek , 83. J. Vild , 85. J. Borek - 7. M. Půta , 36. T. Kričfaluši , 70. R. Boček , 79. R. Jelínek
0

Přestřelku jak na divokém západě a plno krásných branek viděli diváci v Toužimi, kam přijelo Královské Poříčí. Hon za třemi body nakonec vyšel lépe domácímu týmu, který zvítězil 5:4.

Utkání plné branek začalo lépe pro hostující Baník, který se ujal zásluhou Milana Půty vedení již v 7. minutě. Stav 0:1 vydržel téměř půl hodiny hry, než se do míče opřel Jan Vild a srovnal na 1:1. Jenže Baníku to moc nevadilo. Za dvě minuty totiž opět vedl díky Tomáši Kričfalušim. A stále to, co se gólů týká, nebylo vše. Minutu před koncem prvního dějství totiž srovnal na 2:2 Miloslav Hotěk

I ve druhém poločase se bylo na co dívat. V 54. minutě se trefil Jakub Borek a strhl vedení poprvé v zápase na stranu domácího mančaftu. Za dalčí čtvrt hodinu bylo opět vyrovnáno, když střílel přesně Roman Boček. V 75. minutě bylo k vidění další vzrušení, ale tentokrát né gólové, ale červené. Červenou kartu totiž viděl červenou kartu Tuschinovschi a Královské Poříčí dohrávalo v desíti. I tak ale dokázal Baník strhnout vedení zpět na svoji stranu, když se v 79. minutě trefil Robert Jelínek. V takové přestřelce, která byla k vidění na hřišti v Toužimi je však deset hráčů málo a to bylo vidět hned vzápětí. Nejdříve se totiž trefil Jan Vild a po něm podruhé v zápase Jakub Borek, který stanovil konečné skóre mezi Toužimí a Královským Poříčím na 5:4.

SK Toužim
Marek Daněk: Bylo to hodně těžké utkání. My jsme nastoupili s tím, že chceme vyhrát, což se nakonec podařilo po přestřelce 5:4. Padlo devět branek, ztoho sedm jich bylo nádherných. Na obou stranách padly krásné branky. My jsme nakonec strhli vítězství na svoji stranu. Divákům se utkání muselo líbit.

Baník Královské Poříčí
Miroslav Buják: Deset proti čtrnácti se nedá vyhrát. Jsem naštvaný a znechucený, takže nemám co hodnotit. Jediné co můžu řict tak to, že padaly krásné góly.

SK Toužim
J. Bronec [-] - D. Drabík [-] , K. Čermák [-] , M. Hejkal [-] , R. Štětka [-] - J. Vild [-] , J. Borek [-] , K. Klepal [-] , J. Bláha [-] - M. Hotěk [-] (87. M. Osvald [-] ) , J. Hudec [-] -

V. Dvořák [-] - M. Půta [-] (86. O. Hollý [-] ) , M. Tuschinovschi [-] , D. Unger [-] (82. L. Friml [-] ) , R. Boček [-] , V. Číž [-] (46. S. Nguyen [-] ) , L. Kalous [-] , R. Jelínek [-] , T. Kričfaluši [-] , J. Samek [-] , J. Miksa [-]

ŽK: 49. M. Hotěk , 73. J. Borek - 43. V. Dvořák , 44. M. Půta , 58. M. Tuschinovschi . ČK: 75. M. Tuschinovschi .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Štěřík Filip - KUČKA Jiří, VOKOUN Tomáš.