Vír překvapil výhrou v Březí

23

Vír překvapil výhrou v Březí a připsal si v soutěži drhuhé vítězství.

První poločas branka nepadla

Zápas v Březí začali aktivně hosté, kteří se snažili co nejdřív vstřelit branku, ale finální fáze se jim moc nedařila.Až v závěru poločasu hosté dvě pěkně rozjeté akce na jeden dotyk mohli zakončit brankou, ale ani v jednom případě se do zakončení nedostali.A tak první půle skončila bez branek.

Vír rozhodl v závěru

Druhý poločas zahájili hosté na jedničku, když je poslal ve 17. minutě do vedení Filip Kintr - 0:1.Dále měli více míč na kopačkách hosté a nakonec přidali v 80. minutě zaslouženou druhou branku Když se prosadil střídající Tomáš Jančík - 0:2. Hosté tak dotáhli zápas k zisku tří bodů a po dvou kolech mají plný počet bodů.Domácí Březí naopak čeká jak na první bodový zisk tak první vstřelenou podzimní branku.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Jestli jsme měli chuť do hry nebo elán, tak nás definitivně přešel v 35. minutě, kdy jsme přišli o kapitána. Poté nás uběhala mladá síla Víru. V následujících utkáních budeme hledat pevný bod, od kterého bychom se mohli odrazit.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: Zápas v Březí jsme začali aktivně snažili jsme se co nejdřív vstřelit branku ,ale finální nahrávku ne a ne nahrát.Až v závěru poločasu jsme dvě pěkně rozjeté akce na jeden dotyk mohli zakončit brankou ,ale ani v jednom případě jsme v zakončení nedostali .A tak první půle skončila bez branek.Druhý poločas jsme hru uklidnili přihrávky zlepšili a hra přinesla ovce v podobě vstřelené první branky.Dále jsme měli více ze hry a přidali jsme zaslouženou druhou branku a dotáhli zápas k zisku tří bodů.

D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] , P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] , J. Gruber [-] (86. P. Lysoněk [-] ) - Z. Vala [-] , J. Jobánek [-] , M. Hřebíček [-] , T. Habán [-] (36. V. Klíma [-] ) , M. Sysel [-] , J. Chlup [-] -

Jiskra Vír
F. Jílek [-] - D. Šenkýř [-] , T. Stalmach [-] , J. Sedler [-] - T. Sedler [-] , V. Skoumal [-] , J. Coural [-] , D. Lahodný [-] , V. Sedler [-] - R. Bukáček [-] (64. T. Jančík [-] ) , F. Kintr [-] (84. K. Orel [-] )

ŽK: 18. T. Sedler .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - DOSTÁL David (N), ŠUDOMA Jiří (N).