7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Nová Ves rozhodla ve druhé půli

27

Nová Ves rozhodla ve druhé půli, kdy nastřílela Jimramovu čtyři branky.

První poločas skončil nerozhodně

V sobotu odpoledne za krásného fotbalového času dorazil do Nové Vsi Jimramov. Hosté sotva poskládali jedenáctku hráčů, ale celý první poločas dokázali s domácími celkem držet krok. Nová Ves měla od začátku územní převahu a hrozila zejména výborně zahrávanými standardkami, jednu z nich dokázal uklidit bohužel do vlastní brány Zdenál 1:0. Také hosté si pomohli standardkou, Bojda od lajny zakroutil míč do vápna, na zadní tyči si ho našel novic Ondrůch a vyrovnal. Na párek se tedy šlo za stavu 1:1.

Nová Ves rozhodla ve druhém poločase čtyřmi góly

Začátek druhé půle přinesl jimramovskou klasiku, během 10 minut se dvakrát prosadil Bojan a zdarec. Zkušení domácí kontrolovali průběh hry, která se odehrávala převážně na jejich útočné polovině. Čtvrt hoďku před koncem Toša podcenil střelu Nečase 4:1. V poslední desetiminutovce padly ještě dva góly. Po krásném centru Petra Sedláka se prosadil mladíček Šenkýř a snížil na 4:2 a po dalším nedorozumění v obraně hostů uzavřel skóre zápasu na 5:2 Zdražil. Domácí berou zaslouženě tři body a hosté padají na samé dno tabulky....

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík:

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Ještě dvě hodiny před zápasem to vypadalo, že pojedeme v deseti. Nakonec v sestavě tři nováčci a na lavičce borec co 3 roky nehrál....Můžeš vůbec něco těm klukům vyčítat? Podali jsme výkon na hranici možností, ale na přebor to prostě není....Pen vzal začátek druhé půle na sebe, ale bylo by hodně jednoduché a laciné hodit to na jednoho hráče. Společně vyhráváme, společně prohráváme. Každý z nás mohl udělat něco víc pro lepší výsledek a tím myslím i ty co se na to byť už z jakýchkoliv důvodů vysrali. Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

T. Čížek [-] - F. Chalupa [-] (64. P. Šandera [-] ) , T. Nečas [-] (61. J. Máček [-] ) , J. Zdražil [-] , J. Nečas [-] , S. Kubík [-] , P. Bojanovský [-] (73. P. Večeřa [-] ) , P. Bureš [-] , P. Dobiáš [-] , F. Šandera [-] (50. V. Kužel [-] ) , J. Krejčí [-]

A. Hlaváč [-] - L. Zavadil [-] , P. Sedlák [-] , L. Buchta [-] , Z. Novotný [-] - R. Ondrůch [-] , L. Bednář [-] , P. Borovský [-] , V. Peňáz [-] (74. J. Holeš [-] ) - K. Šenkýř [-] , A. Bureš [-]

ŽK: 52. J. Krejčí , 76. J. Nečas - 36. V. Peňáz , 41. Z. Novotný .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: INVALD Lukáš - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, BUREŠ Martin.