6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

8. H. Ráček , 25. M. Ochrana , 36. M. Ochrana , 44. M. Špaček , 45. M. Ochrana (p.) , 55. J. Starý
25

Derby rozhodl hattrick Ochrany, který hráč Borů nastřílel v prvním poločase.

Ochrana vstřelil hattrick

Utkání Bory Jívoví otevřeli domácí v 9. minutě, zmatku v obraně využil pozorný Hynek Ráček a střelou do skoro prázdné brány překvapil i gólmana. Následující hra se více vyrovnává, šance měli obě mužstva ale až ve 26. minutě ji opět domácí proměnili. Odražený míč od brankáře hostí zpracoval Miroslav Ochrana a zvýšil tak skóre na 2:0. Dalších deset minut domácí diváky napínali, sérii neúspěšných pokusů ukončil Tonda Novotný, který si v půli našel Hynka Ráčka, ten úspěšným nákopem nabídl Miroslava Ochranu k akci, ten míč protočil mezi dvěma obránci a nekompromisní střelou překonal brankáře hostí. Domácí jsou při chuti a tak pár minut poté skóre opět navyšují na 4:0. Borský obránce zastavuje útok hostí, míč překopává za půlku hřiště na Pepu Starého, ten na Ochranu k boční čáře, znovu se míč vrací k Pepu Starému, který ho přehrál na Milana Špačka připraveného u brány a ten úspěšně skóruje.První poločas zakončil hattrickem Miroslav Ochrana z penalty. Bory odchází do kabin za stavu 5:0.

Bory kontrolovaly druhý poločas

Kanonádou začínají Bory i druhý poločas a zásluhu si tentokrát Pepa Starý, který přihrávku před bránu od Miroslavy Ochrany sebejistě proměnil na 6:0. Zbytek zápasu byl v převaze domácích i přes nesčetné šance se skóre již nezměnilo.Domácí si tak připisují další tři body.