4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

6. A. Jaroš , 73. K. Vojta (vl.)
30

Rozsochy doma nezaváhaly a zdolaly Doubravník o dvě branky.

Jaroš vstřelil rychlý gól

Ve 4.kole nastoupily v domácím prostředí Rozsochy a chtěly si připsat první domácí body. Doubravník si tento úkol splnil minulé kolo, když rozdrtil o sedm branek Křoví. Domácí se po úvodním tlaku dostali do vedení v 6.minutě, kdy se trefil Alexandr Jaroš - 1:0. Ve zbývající části první půle již obě obrany pracovaly na jedničku a diváci se branky nedočkali.

Domácí ve druhé půli potvrdili vítězství

Druhý poločas se 140 diváků dlouho nemohlo dočkat žádného gólového úspěchu.Až v 73. minutě si vstřelili hosté vlastní gól a bylo rozhodnuto - 2:0. V poslední dvacetiminutovce pak domácí brankář Juračka udržel čisté konto a domácí tak mohli oslavit kýžené první domácí vítězství.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: "Na pouť, před krásnou návštěvou jsme zaslouženě zvítězili."

FK Doubravník
Marek Sommer:

TJ Rozsochy
P. Juračka [-] - A. Jaroš [-] (85. O. Oláh [-] ) , P. Bureš [-] , D. Juračka [-] , S. Padrtka [-] (81. L. Andrejs [-] ) , V. Ambrož [-] , V. Prášil [-] , L. Sádlík [-] , J. Holý [-] , J. Nebola [-] , P. Prášil [-] (53. J. Smolka [-] )

M. Sommer [-] - J. Vojta [-] (88. D. Juračka [-] ) , J. Konečný [-] , M. Vojta [-] (46. J. Kapoun [-] ) , M. Škvařil [-] , V. Čepička [-] (57. S. Škvařil [-] ) , K. Vojta [-] , S. Balák [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , T. Csizmár [-]

ŽK: 88. J. Nebola - 75. J. Slámečka .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: INVALD Lukáš - SKRYJA Stanislav, PRÁŠIL Bohumil (N).