4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Jan Šandera zařídil Nové Vsi tři body

27

Jan Šandera zařídil Nové Vsi tři body, když dvěma góly rohodl o výhře svého týmu v Osové Bítýšce.

Hosté se dostali do vedení

Ve 4.kole okresniho přeboru se utkali fotbalisté domácí Osové Bítýšky a rezervy Nové Vsi. Domácí ještě na podzim neprohráli, Hosté naopak čekali na první vyhru v sezóně. Vstup do utkání vyšel lépe hostům a Jan Šandera v 6 minutě rozjásal hostující fanoušky poprvé - 0:1. Zbývající část první půle se přes snahu obou celků již skóre neměnilo.

Šandera v závěru rozhodl

Druhý poločas se začal snahou domácích vyrovnat, ale dlouhé minuty se skóre neměnilo. Až v 80.minutě se to povedlo domácím a  vyrovnal Ondřej Liška - 1:1. Domácí se z vyrovnání dlouho neradovali, protože Jan Šandera druhým gólem v zápase obrátil skóre ve prospěch Nové Vsi - 1:2.Hosté si již naskok pohlidali a tak si hosté odvezli domů veleduležite tři body.