4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Křoví v poslední minutě ztratilo vítězství

27. . Maloň , 58. J. Hanus - 78. D. Toman , 90. D. Hrbek
30

Křoví v poslední minutě ztratilo vítězství a remizovalo s Radostínem.

Křoví vyhrálo poločas o branku

Ideální fotbalové počasí předpovídalo hezký fotbala kupu branek, hosté přijeli jako velcí favorité, ož od začátku potvrzovali, hráli svoji hru a tlačili domácí obranný val ke svojí brnace, vyložené šance ovšem neproměnili a tak přišel trest. Z ojedinělého brejku a nádherném centru se domácí střelou o břevno prosadili a vedli. Svůj val tak mohl ještě zhustit a hosté si nevěděli rady až do konce poločasu

Radostín vyrovnal v poslední minutě

Druhý poločas začal úplně stejně...hosté tlačili a domácí po dalším brejku a druhé střele na branku vstřelil gól, musíme říct, že výstavní po odrazu od země do vinglu hostující branky. Hosté pak vrhli vše do útoku ovše nedařilo se ani v zakončení ani v tutových šancích. Uvedla se až střela hostujícího středopolaře, kdy otřel balón o zadnici domácího obránce a do protipohybu brankáře...tlak gradoval až do 9 minuty kdy střelou k vápna druhý středopolař hostí vyrovnal na konečných 2:2

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Miroslav Láznička: I takové zápasy jsou, máte držení balonu 80%, 3-4 tutovky které neproměníte, a pak jste trestání...hráli sme tragicky, a pochvalu si kluci zaslouž pouze za to, že to nevzdali a neodjíždíme z křoví s ostudnou porážkou

P. Karmazín [-] - P. Liška [-] , L. Koudelka [-] , M. Kocanda [-] , . Maloň [-] , R. Datinský [-] (65. L. Mencler [-] ) , J. Hanus [-] , O. Plechatý [-] , P. Bartošek [-] , K. Jilg [-] , P. Kvasnica [-]

I. Dupal [-] - D. Staněk [-] , L. Kozel [-] , O. Bradáč [-] , D. Hrbek [-] , D. Toman [-] , L. Dvořák [-] (82. M. Láznička [-] ) , L. Oulehla [-] , R. Fňukal [-] , P. Dvořák [-] , J. Kohout [-]

ŽK: 40. J. Hanus .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - ING. PETRÍKOVIČ Ján, SÝKORA Jiří.