2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Santus veze z Křoví jasnou výhru

29

Santus veze z Křoví jasnou výhru, kterou zařídil čtyřmi góly v první půli.

Santus vstřelil v první půli čtyři góly

Zápas začal pro Santus jako z pohádky a po několika úvodních vteřinách se míč třepetal v síti domácích, když autorem branky byl Mirek Koukola - 0:1.V 5. minutě se prosadil Josef Požár a vypadalo to na případný domácí debakl. Přísun branek do domácí branky se na chvíli zastavil, až ve 26. minutě našel cestu míči do sítě Dominik Lukášek - 0:3. Stejný hráč přidal navíc ještě před odchodem do šaten čtvrtý gól a ve 42. minutě bylo prakticky rozhodnuto - 0:4.

Druhá půle se jen dohrávala

Druhý poločas se jen dohrával. Domácí se snažili o zkorigování skóre. ale byli to opět hosté, kteří skórovali popáté a splnili fanoušky nepopulárně vyvolávaného bůra.Josef Požár svým druhým gólem v zápase rozveselil fanoušky a úplně rozhodl - 0:5. Nic nebylo domácím platné ani snížení Marcela Kocandy v 70. minutě na 1:5. O pět minut později ještě kosmeticky zkrášlil skóre zápasu Logara - 2:5, Poslední slovo měli ale hosté, konkrétně střídající Martin Dřímal, který uzavřel na tenisových - 2:6 pro jívovský Santus.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Rozhodl začátek zápasu, který jsme nezvládli.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Výborný start do utkání a čtyřgólový náskok po první půli nám přinesl zasloužený tříbodový přísun bodů do tabulky.

J. Prokeš [-] - L. Koudelka [-] , P. Liška [-] (70. . Maloň [-] ) , R. Roštinský [-] , V. Logara [-] , L. Kocanda [-] , M. Kocanda [-] , K. Jilg [-] , M. Ivančík [-] , J. Hanus [-] , J. Pekárek [-] (65. R. Datinský [-] )

J. Jakubec [-] - P. Šustal [-] , J. Požár [-] (82. F. Uhlíř [-] ) , Z. Holubář [-] , D. Lukášek [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] , R. Havlíček [-] (45. M. Dřímal [-] ) , J. Láznička [-] , D. Dřímal [-] (73. M. Mach [-] ) , V. Dvořák [-]

ŽK: 38. M. Ivančík , 63. J. Hanus - 22. D. Dřímal .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - DOLEŽAL Lukáš, DOLEŽAL Kristián.