1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

Křižanov zahájil sezónu výhrou nad Křoví

32. D. Bajer , 38. L. Liška (p.) , 48. D. Uhlíř , 73. D. Fendrych , 80. M. Petr - 68. M. Kocanda
25

Křižanov zahájil sezónu výhrou nad Křoví, když svému soupeři nastřílel pět branek

První poločas padly dvě branky

Na 1.kolo nového ročníku přišla slušná divácká kulisa, i když to zpočátku nevypadalo. Zápas začal poklidným tempem a týmy se prvních 20.minut oťukávali. Pak domácí trochu přidali, ve 23.minutě nastřelil Dominik Bajer břevno a poté, po krásném centru z levé strany, ho vychytal výborným zákrokem hostující golman Prokeš. Ve 30.minutě hosté vystrčili růžky,ale Stupka včasným vyběhnutím šanci zmařil. Balon rukou vyhodil na půlkruh na Petra, který vyslal Dominka Bajera do úniku a ten se nemýlil 1:0. Poté Knotek v rohu vápna šáhl po balonu, ale Patrik Bajer ho překvapil svou rychlostí a byla z toho penalta. Tu s jistotou proměnil Liška 2:0.

Křižanov kontroloval zápas

Hned po poločase se prosadil krásnou střelou zpoza vápna domácí kapitán Daniel Uhlíř 3:0. Třígólový náskok Křižanov uklidnil až moc, a v 68.minutě po pěkné akci zakončoval Kocanda z malého vápna 3:1. To naštěstí domácí probralo a v 73.minutě po přiťuknutí Škorpíka zvýšil Fendrych na rozdíl 3 branek 4:1. V 80.minutě ještě po centru zprava a přiťuknutí Škorpíka zvýšil na koněcných 5:1 Petr.

SK FC Křižanov
Roman Navrátil: Výsledek bereme jako slušný začátek. Ale s takovým výkonem bychom měli veliký problém s naším dalším soupeřem z Rozsoch. Takže teď se musíme připravit na příšti týden a zápas v Rozsochách zvládnout.