9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

Lipník doma rozstřílel Studenec

9

Fotbalisté Lipníku zvítězili zcela jasně nad Studencem a udrželi pozici v horní polovině tabulky

Domácí nadělil v první půli bůra

Do Lipníku přijel Studenec, který v posledních dvou zápasech dokázal zvítězit a ukotvil se v klidném středu tabulky. Tam se nachází také Lipník, který se posílil výhrou na hřišti posledního Koněšína. Zápas se hrál za větrného počasí. V 5. minutě zahrával Jan Fňukal trestný kop a ten proměnil - 1:0. I nadále se domácí hnali za vstřelením další branky a ve 13. minutě po přihrávce Jana Fňukala se prosadil Jarý - 2:0. Hned minutu nato centroval míč do vápna Kalay a obránce si srazil míč do vlastní sítě. Ve 29.  minutě vysunul do šance Burian útočníka Kalay a ten si poradil na výbornou - 4:0. V poslední minutě prvního poločasu se ještě prosadil Rudolf Šťáva a tak šli domácí do kabin s pěti brankovým rozdílem. O vítězi zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto

Domácí ještě skóre navýšili

Ani v druhém poločase domácí nepolevili a střídající Vala  vyslal do šance Rudolfa Šťávu a ten se opět nemýlil a zvyšoval tak na 6:0. V 73. minutě už na 7:0 zvyšoval po přihrávce Rudolfa Šťávy Jan Fňukal. V 83. minutě dokonal hattrick Rudolf Šťáva a hned v 85. minutě nezůstal pozadu ani Jan Fňukal a ten také dal hattrick a zakončil na konečných 9:0! Lipník si tak poprvé v sezóně připsal dvě výhry po sobě a upevnil si svoji pozici v horní polovině tabulky, čímž si dodal určitě více sebevědomí do dalších zápasů.

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Výborný vstup do utkání, konečně jsme měli větší klid v zakončení. Na začátku nás dvakrát podržel i brankář Rohony, pak už nás soupeř nijak zvlášť neohrozil. Tým musím také pochválit i za přístup v druhém poločase, většinou se stává že takové utkání se už pouze dohrává, na hráčích byla ale vidět chuť si skóre navýšit a to se nám také povedlo.

F. Rohony [-] (66. O. Urban [-] ) - P. Burian [-] , T. Brabenec [-] , Š. Vala [-] , J. Brabenec [-] (60. L. Šabata [-] ) - M. Mašeja [-] (46. M. Vala [-] ) , R. Šťáva [-] , J. Fňukal [-] , M. Jarý [-] (56. J. Burian [-] ) , L. Žák [-] (79. D. Králík [-] ) - T. Kalay [-] -