8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

11. T. Lang (p.) - 2. J. Pecka , 51. T. Matoušek , 77. M. Semerád , 89. D. Matoušek
10

Fotbalisté z Výčapů zvítězili jasně v Nových Syrovicích v poměru 1:4

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do Nových Syrovic přijel třetí tým tabulky z Výčapů, který po dvou zápasové mizérii kdy získal jen jeden bod opět na svém hřišti naplno zabodoval proti Chlístovu, kdy zvítězil 4:1. Nové Syrovice naopak podávají horší výkony než by čekaly a po domácí porážce od Vladislavi čekají pět zápasů na výhru. Na podzim loňského roku se radovaly z jednogólové výhry tehdy domácí Výčapy. Tentokrát byly v roli hostitele Nové Syrovice. Utkání se hrálo za velmi chladného počasí. Jako první udeřili hosté, a to hned ve 2. minutě, kdy se prosadil Jan Pecka - 0:1. Domácí celek se naštěstí po této brance nesložil a v 11. minutě si vybojovali pokutový kop, který proměnil Tomáš Lang - 1:1. Do konce první půle si ještě oba celky vypracovali nějakou šanci, ale žádná brankou neskončila. První poločas tak skončil nerozhodně a zápas byl tak zcela otevřený.

Hosté se po pauze rozstříleli

Ve druhé půli však hosté ukazovali, kdo bude tahat za delší konec. Opět tedy hosté dokázali udeřit na začátku, když se v 51. minutě trefil Tomáš Matoušek - 1:2. Domácí se opět snažili vyrovnat, ale v 77. minutě udeřili opět hosté, když se trefil Martin Semerád - 1:3. Hosté tak jasně kráčeli ke třem bodům, které v 89. minutě pojistil David Matoušek - 1:4. Hosté tak získali další výhru a dotáhli se na vedoucí duo Blatnice - Vladislav.

SK Nové Syrovice
Nové Syrovice: Vůbec se nám nedaří a proti favoritovi zápasu to nebylo jinak. Musíme už ale začít sbírat nějaké body.

P. Novák [-] - M. Svoboda [-] , D. Janoušek [-] (83. P. Jenerál [-] ) , T. Lang [-] , M. Sosnar [-] , O. Sosnar [-] , Z. Dvořák [-] (20. P. Zerza [-] ) , J. Marek [-] , L. Fryauf [-] (89. M. Novák [-] ) , M. Procházka [-] , L. Vítek [-]