7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Nedvědice překvapení nedopustila

11. M. Prokeš (vl.) , 39. M. Vašíček
27

Domácí potvrdili roli favorita a po dvou brankách v prvním polořase dotáhli zápas do vítězného konce.

Domácí po půli vedli

V zápase s Jaroměřicemi domácí chtěli potvrdit domácí neporazitelnost a získat další tři body. V zápase však byli často velice nepřesní a jejich hra nebyla taková, jak se očekávalo. Nicméně v 11. minutě dostal na pravé straně do sprintu výborný míč Lukáš Jirásek, který ho zatáhl do pokutového území, chtěl poslat míč pod sebe na nabíhající útočníky, hostující obránce si však srazil míč do sítě při pokusu zastavit přihrávku - 0:1. Fotbal nebyl dále nijak pohledný. Domácí neproměnili některé šance. Hosté si žádné větší šance nevytvořili. Ve 39. minutě pak využil špatnou rozehrávku Jaroměřic Martin Vašíček a zvýšil - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po změně stran nebyl k vidění stejně jako v 1. půli příliš pohledný fotbal. Šanci měl Michal Vašíček, který si z levé strany natáhl míč na pravou nohu, jeho střelu k tyči ale vytáhl brankář hostů. Zápas tak skončil výhrou domácího celku.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): V zápase jsme nepředvedli zcela ideální výkon, zápas jsme nicméně rozhodli ještě v 1. půli a získali tři body. Opět jsme neproměnili nějaké další šance, což je v naších zápasech běžné. V závěru utkání se nešťastně zranil brankář hostů čímž mu přejeme brzké uzdravení.

D. Havlík [-] - M. Vašíček [-] , R. Šikula [-] (66. P. Pokorný [-] ) , M. Vašíček [-] , P. Sytař [-] (72. D. Mareš [-] ) , M. Havlíček [-] (53. L. Trdý [-] ) , L. Jirásek [-] (63. D. Bracek [-] ) , D. Houdek [-] , T. Christian [-] , R. Krejčí [-] , J. Veselský [-] (83. V. Haviger [-] )