3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Nedvědice nadělila Rudíkovu bůra

27

Nedvědice si i ve druhém domácím zápase zastřílela. Tentokrát odjel s debaklem Rudíkov.

Domácí po půli vedli

Hosté do zápasu vstoupili špatně a za své počínání byli velmi brzo potrestáni. Už v 9. minutě se totiž přesně trefil zkušený Zdeněk Prudký a domácí vedli - 1:0. Poté se hra srovnala a i hosté ukázali, že umí hrát fotbal. Své šance však nevyužili a za to byli v závěru prvního poločasu potrestáni. Ve 42. minutě prokázal svoji střeleckou fazónu Martin Vašíček a poslal svůj tým do dvougólového vedení - 2:0. Hrstka diváků tak mohla být po prvním poločase spokojená.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté po přestávce nenavázali na solidní výkon z prvního poločasu, domácí lehce došli pro tři body a Rudíkovu na cestu přibalili další tři branky, které padly v rozmezí osmi minut. V 62. minutě zápasu domácí tým zcela uklidnil Petr Sytař, na jehož zakončení byl brankář hostů krátký - 3:0. O tři minuty později se domácí trefili počtvrté díky Veselskému - 4:0. Konečnou podobu dal výsledku svojí druhou brankou v zápase Petr Sytař - 5:0. Poté se zápas dohrával a další gól nepadl.

FK Rudíkov
Lukáš Trnka (trenér): Přes vlažný úvod zápasu, kdy jsme obdrželi branku, byl z naší strany první poločas herně celkem solidní. Bohužel vypracované možnosti jsme nedokázali proměnit. Ve druhém poločase jsme podali velice špatný výkon za což nás soupeř potrestal.