2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

V Borové se body dělily

29. P. Kučera - 71. O. Bělovský (p.)
5

Po prvním kole oba týmy dělili bod, lépe na tom byli domácí když minulé kolo remizovali se silnou Lučicí 3:3. Do utkání vstoupili oba týmy aktivně a hrál se vyrovnaný fotbal. Domácí se v 29. minutě dostali do vedení po přímém kopu domácího kapitána Kučery, brankář hostí neměl po tomto gólu úplně čisté svědomí. Poté se začala Chotěboř tlačit za vyrovnáním, a dočkala se, když v 71. minutě nabídnutou příležitost v podobě pokutového kopu proměnil střídající Bělovský. Další gól už nepadl a tak utkání skončilo smírně 1:1.