BOUDA Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Přibyslavice - Nedvědice 4:1 (1:0) 14.04. 16:00 -
Leština - Kamenice B 5:3 (1:1) 31.03. 15:30 -
Beranov - Počítky 5:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Rozsochy - Beranov 3:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
Č. Bělá - Herálec B 3:2 (0:2) 22.09. 17:00 -
Ant. Důl - N. Rychnov 0:5 (0:3) 17.09. 15:30 -
Rad. Svratka - Mor. Bud. 2:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Světlá B - Maraton B 6:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Dobronín - Kamenice B 5:2 (3:1) 20.08. 14:30 -
Bedřichov B - Batelov 2:4 (2:2) 11.08. 17:30 -
Přibyslav B - Leština 7:1 (2:0) 09.06. 18:00 -
Bedřichov B - Křižanov 3:1 (1:1) 04.06. 16:30 -
Věžnice B - Dol. Město 0:1 (0:0) 28.05. 15:00 -
Č. Bělá - Dobronín 2:6 (0:3) 20.05. 16:30 -
Jiřice B - Častrov 0:1 (0:0) 30.04. 16:00 -
Přibyslav B - Dobronín 5:4 (1:3) 23.04. 16:00 -
Ždírec B - H. Borová 3:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Jamné - Batelov 1:3 (0:1) 30.10. 10:30 -
Tis - Lučice 3:3 (1:0) 22.10. 14:30 -
Leština - Chotěboř B 3:3 (3:2) 02.10. 15:00 -
Přibyslavice - Počítky 6:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
Ant. Důl - Č. Bělá 2:2 (2:0) 21.08. 16:30 -
Lučice - Ždírec B 3:3 (1:2) 11.06. 16:30 -
Habry - Beranov 0:1 (0:1) 21.05. 16:30 -
Batelov - Světlá B 7:1 (4:0) 14.05. 16:30 -
Pohled - H. Borová 5:1 (4:0) 08.05. 16:30 -
Batelov - Lípa 1:3 (0:2) 16.04. 16:00 -
Stonařov - Polná B 2:2 (1:1) 10.04. 15:00 -
Lukavec - Č. Řečice 2:3 (1:2) 09.04. 15:00 -
Pohled - Havl. Brod C 8:2 (4:0) 07.11. 14:00 -
Nedvědice - Hamry 0:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Luka - Nedvědice 1:1 (0:1) 17.10. 14:30 -
Lučice - Pohled 3:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Stonařov - Rudíkov 1:1 (1:0) 26.09. 15:00 -
H. Borová - Lípa 1:5 (0:1) 05.09. 16:00 -
Ant. Důl - Tis 3:6 (3:2) 28.08. 16:00 -
Pohled - Chotěboř B 5:0 (3:0) 14.08. 10:00 -
Přibyslavice - Luka 2:2 (1:2) 27.09. 15:30 -
Lučice - Ždírec B 2:5 (1:3) 12.09. 16:00 -
Nedvědice - FŠ Třebíč 5:3 (2:1) 05.09. 16:00 -
Stařeč - Vel. Bíteš B 1:0 (0:0) 30.08. 16:30 -
H. Borová - Chotěboř B 1:1 (1:0) 16.08. 10:00 -
Okrouhlice - G. Jeníkov 8:0 (6:0) 27.10. 14:30 -
Věžnice - Šmolovy 5:2 (2:2) 20.10. 14:30 -
Lipnice - Maleč 0:0 (0:0) 12.10. 15:00 -
Dol. Město - Přibyslav B 1:1 (0:0) 06.10. 15:00 -
Rozsochatec B - Sobíňov 1:4 (1:3) 05.10. 15:00 -
Šmolovy B - Štoky B 4:4 (3:1) 28.09. 15:30 -
Dlouhá Ves - Habry 5:3 (2:1) 22.09. 15:30 -
Č. Bělá - Herálec 0:4 (0:3) 21.09. 15:30