4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

--

--

Vrchovina je nadále stoprocentní

18

Dukovany povzbuzeny výhrou na Moravci chtěli bodovat v souboji s Vrchovinou, ale ta byla nad jejich síly.

Do kabin odcházeli šťastnější domácí

V nedělním odpoledni přivítala rezerva Vrchoviny na svém hřišti hráče Dukovan. Domácí prochází soutěží bez ztráty bodu a nic na tom nechtěli měnit ani v tomto souboji. Od úvodu se hrál aktivní fotbal z obou stran, ale bez šancí.

Když začaly Dukovany přebírat iniciativu, tak přišel dlouhý nákop, který prodloužil Šmída na zakončujícího Slavíčka a ten se nemýlil - 1:0. Domácí chtěli přidat pojišťovací gól, ale to se jim do půle už nepodařilo.

Šmída dvěma góly zlomil odpor hostí

V druhé půli se hráči Dukovan snažili vyrovnat a hrozili z rohových kopů. Bohužel pro ně se jim nepodařilo dostat míč za Sáblíka.

Domácí na to odpověděli gólem dobře hrajícího Šmídy, který se prosadil po centru z pravé strany - 2:0. Definitivní podobu dal utkání zaskakujici kapitán Šmída za nehrajícího Polnického, když proměnil další centr - 3:0. Do posledního hvizdu se zápas už jen dohrával a Vrchovina má 12 bodů z 12ti možných.

SFK Nové Město na Moravě B
Petr Blažíček (hráč): Sice jsme vyhráli, ale soupeř hrál dobře a mohl z toho vytěžit možná víc.

M. Sáblík [-] - J. Veselý [-] (70. M. Kutra [-] ) , A. Boušek [-] (35. J. Chytrý [-] ) , D. Bača [-] , M. Šmída [-] , L. Slavíček [-] (74. J. Liška [-] ) , V. Veselý [-] (69. L. Sláma [-] ) , R. Blažíček [-] (80. R. Červenka [-] ) , P. Blažíček [-] , T. Švanda [-] , V. Dobrovolný [-]