--

--

--

6

Po poločase bylo skóre vyrovnané, ale během deseti minut druhého poločasu si domácí vypracovali rozdílový náskok.

Po půli nerozhodně

V Břeclavi padly v prvním poločase dvě branky. Na každé straně jedna. V 10. minutě šli domácí do vedení. Matěj Kriston využil svoji šanci poté, co míč ztratil před vlastním vápnem Padrtka - 1:0. Ve 35. minutě bylo srovnáno. Přímý volný kop Holeše uklidil do sítě na zadní tyči neobsazený Kuldan - 1:1.

Domácí po přestávce rozhodli

Zápas rozhodl úvod druhého poločasu. Ve 48. minutě uklidil k tyči zpětnou přihrávku Mikáč a poslal svůj tým do vedení - 2:1. Za dalších šest minut po špatném autu hostí sebral míč na vlastní polovině a namířil si to skrz obranu hostů, kterou prošel jako nůž máslem. Poté se nemýlil sám před Petrem a domácí vedli o dva góly - 3:1. Poslední branku přinesla 81. minuta, když se po další zbytečné ztratě hostů prosadil střídající Čadílek - 4:1.

MSK Břeclav
Milan Hoffmann (trenér): Začátek patřil nám, ale po vedoucí brance jsme polevili a hosté srovnali hru i skóre. Dnes jsme konečně dali branky. Soupeř byl dopředu kvalitní, ale vzadu měl okénka.