--

--

Posílená Zbrojovka si pohrála se Starou Říší

10

Domácí využili reprezentační pauzy a do zápasu pustili pár hráčů širšího kádru áčka. Hosté byli bez šance.

Domácí po půli vedli

Trenér Maša nasadil do utkání i některé hráče "áčka" a právě ti výrazně promluvili do průběhu první půle. Hned po osmi minutách zlomil bezbrankové skóre Šimon Šumbera - 1:0. Marek Vintr poté nastřelil břevno a ke konci první půlhodiny se po Koudelkově centru znovu prosadil Šumbera - 2:0. Domácí tak do kabin odcházeli spokojenější, protože se jim dařilo plnit roli favorita.

Domácí si vedení pohlídali

Také ve druhé půli byla Zbrojovka výrazně nebezpečnější, na třetí branku se čekalo do 70. minuty, kdy se v šestnáctce nejlépe zorientoval Marek Mach - 3:0. Hrozili i hosté, kteří se o čtyři minuty později taktéž dočkali gólové odměny, když po rohovém kopu úspěšně dorážel Cejpek - 3:1. Na výhře Zbrojovky to ovšem nic nezměnilo, naopak přišel ještě jeden zásah na druhé straně. Hlavičkou se z bezprostřední blízkosti prosadil Fabián Matula a upravil na konečných 4:1.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Koudelka, Vintr a Šumbera celý zápas rozhodli. Bez nich by to asi vypadalo úplně jinak. V prvním poločase jsme na domácí neměli. Po změně stran jsme ukázali charakter a hrálo se vyrovnané utkání.