12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Rozjetý Drozdov přejel Tetín sedmi góly

8

Drozdov v závěru podzimu chytil dobrou formu, Tetín byl však mizerným protivníkem a vypracoval si pouze náznaky útočných akcí.

A. Vodička v hlavní roli

V 5. minutě zahrávali hosté rohový kop, naráz vznikla nevýhoda a Kovařík vyslal do samostatného úniku A. Vodičku, který po zemi zařídil 1:0. V 15. minutě A. Vodička vybídl ke skórování Kovaříka, jenž k tyči 2:0. Ve 28. minutě snadno A. Vodička pronikl obranou a nezištně připravil pro Spurného, který má mimořádnou střeleckou pohodu 3:0.

Domácí si s chutí zastříleli

Po změně stran hned v úvodu napadal obránce A. Vodička, byl nedovoleně zastaven a pokutový kop proměnil Voráček. V 76. minutě se vydařila Drozdovu pohledná akce po ose V. Vodička, Pichlík a střílený centr hlavou zakončil Kovařík 5:0. Po dvou minutách opět úspěšné napadání rozehrávky obránce a po zisku míče Knotek napnul síť 6:0. V 82. minutě přesným pasem uvolnil Větrovský Víta Vodičku a brankář neměl šanci.

Nejlepší hráči Drozdova: A. Vodička, Kovařík, Pichlík