11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Rozjetý Trubín převálcoval Stašov šesti góly

8

Stašov přes obětavost nestačil na rozjetý Trubín, klíčovým hráčem byl Radek Klička.

Radek Klička byl při chuti

V 11. minutě se dostal do rychlého protiútoku Vokáč, obešel obránce a na přední tyč 0:1. Ve 20. minutě si na středu hřiště vzal míč R. Klička, propálil brankáře 0:2. Ve 29. minutě zahrál trestný kop Kulička, zeď míč nadzvedla a zapadl do čeřenu 1:2. Ve 33. minutě obešel R. Klička dva protihráče, udělal kličku i brankáři a bylo 1:3. Ve 37. minutě střílený centr Kučery neudržel brankář a do prázdné branky snížil Halák 2:3.

Trubín si došel pro výhru

Stašov zaspal začátek druhého poločasu a nedůslednost trestal Vokáč 2:4. Domácí otevřeli hru a z brejkových situací navršili skoré Brodan a Gracias. Příští kolo Stašov hraje proti Žebráku. Trubín jede do Karlštejna.

Nejlepší hráči Stašova: Kulička, Rohlena

Nejlepší hráči Trubína: R. Klička, J. Klička, Vokáč