11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Tetín doma dostal šestku od Berouna B, Krejča vstřelil hattrick

8

Na záludném terénu se více dařilo rezervě, lépe ji pracovala středová řada, zejména si oproti soupeři dokázala přihrát. Stěžejní podíl na výhře měl Matěj Krejča.

Smetana skluzem zařídil vyrovnání

Hostům se povedla rychlá úvodní branka, kdy nepovedený odkop se stal kořistí Skučka, který ze 13 metů umístil k tyči 0:1. V 17. minutě se vydařil Fronovi nadýchaný centr a Smetana skluzem ze 3 metrů zakončil pod víko 1:1. V 19. minutě vzal vše na sebe Krejča, od rohového praporku pronikl a přízemní střelou 2:2. Po chvíli po pohledné individuální akci Skučka pálil z první z 9 metrů Krejča a minul branku. Ve 38. minutě důsledný Skučko napadal stopera, získal míč a mezi nohama brankáře zvýšil na 1:3. Ve 43. minutě vyslal záhadný oblouček Krčma, individuálně se zaskvěl Krejča, byl u míče dříve než brankář a zařídil 1:4.

Krejča zkompletoval hattrick

V 50. minutě přišlo dlouhé sólo Krejči, tentokrát brankář Šafránek se nenechal překonat. V 70. minutě vybojoval ztracený míč Bednárik a z rohu malého vápna zkompletoval Krejča hattrick 1:5. V 72. minutě unikl Skučko a nezištně předložil pro Bednárika, který téměř z brankové čáry 1:6. Oba týmy prostřídaly a úroveň hry upadla.

Nejlepší hráč Tetína: Smetana

Nejlepší hráči ČLU Beroun B: Krejča, Skučko, Vopěnka