8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Zápas byl zrušen

Trubín si proti Březové otevřel střelnici

2. P. Brodan , 17. D. Rajtr , 21. J. Klička , 32. D. Rajtr , 36. D. Vokáč , 42. R. Klička , 50. J. Gracias , 67. J. Gracias - 56. R. Klička (vl.)
7

Trubín bez velké námahy si otevřel střelnici a byl pánem na hřišti. Březové se nepodařilo přivést solidnější sestavu a jejich snaha nebyla nic platná.

Brodan vystihl malou domů a skóroval

Ve 2. minutě měl hostující obránce míč pod kontrolou, poblíž poloviny se rozhodl dát malou domů, ta byla „příliš malá“ a Brodan míč doběhl a po kličce brankáři skóroval do prázdné branky 1:0. Toto hosty dost srazilo. Postupně Rajtr propálil dvakrát po sobě hradbu těl v šestnáctce a míč zastavila až síť. Ve 21. minutě prokázal výbornou kopací techniku Jiří Klička, když posadil trestný kop z 17 metrů do horního růžku. Ve 36. minutě na hrozivých 5:0 upravil Vokáč, když prokličkoval polem soupeřících hráčů. Ve 42. minutě nedokázala obrana řádně odkopnout do bezpečí a z první se krásně trefil Radek Klička od břevna dolů 6:0.

Za domácí se prosadil střídající Gracias

Po obrátce se prosadil střídající Gracias, pohledná byla zejména akce, jíž předcházel únik Rajtra a následoval střílený centr přes malé vápno a Gracias do prázdné branky 8:1. „Labutí písní“ pro Březovou byla 56. minuta, kdy Nečas centroval z boku pokutového území a R. Klička ve snaze odvrátit strčil nohu do centru a míč putoval do protipohybu vlastního brankáře.

Nejlepší hráči Trubína: R. Klička, Brodan.