3.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Chyňava nestačila na rychlého a přímočarého soupeře

87. J. Lorenc - 27. K. Vajs , 40. A. Vokáč
5

Oslabená Chyňava nedokázala zejména do poločasu klást odpor, nestačila na rychlého, přímočarého soupeře. Druhý poločas poměrně vyrovnaný, ale Žebrák si výhru pohlídal.

Vajs prostřelil Grygara po pěkné kombinaci

Uklidňující vedení pro hosty přinesla 27. minuta, kdy po nedůrazu chyňavské obrany protivník dobře vykombinoval a Vajs nedal brankáři šanci 0:1. Ve 40. minutě po rohovém kopu se na přední tyči objevil A. Vokáč a šikovně zavěsil 0:2.

Chyňava se zlepšila, ale Žebrák si výhru pohlídal

Poločasový vítr v kabině domácích přinesl zlepšení, viditelně začli více soupeře tlačit, ale stále nic gólového nevymysleli. Kontaktní branka přišla dost pozdě, v 87. minutě uvolnil Z. Steiner Husáka, jenž na hraně šestnáctky obešel dva protihráče a předložil vzduchem na Lorence, který volejem prostřelil brankáře. Hned z rozehrávky unikl Kučera, byl sražen a nařízený pokutový kop zahrál dost ležerně A. Vokáč a brankář Grygar jej zneškodnil. Ten mimo jiné navíc před tím chytil tři loženky.

U Chyňavy se dařilo Husákovi a Grygarovi. U Žebráka D. Spoustovi, Mojžíšovi, Procházkovi.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

SK Chyňava
O. Grygar [-] - J. Kříž [-] , A. Vejvoda [-] , J. Buncík [-] , P. Petrbok [-] - J. Lorenc [-] , J. Čeřovský [-] , V. Vaněk [-] - M. Husák [-] - Z. Steiner [-] , L. Jelínek [-] (73. F. Krauz [-] )

TJ Spartak TOS Žebrák
M. Mojžíš [-] - K. Vajs [-] (85. I. Kučera [-] ) , D. Spousta [-] , M. Fiala [-] , M. Žalud [-] , M. Herejt [-] , A. Vokáč [-] , A. Procházka [-] , T. Kuník [-] , D. Černý [-] , J. Novák [-]

ŽK: 7. M. Husák , 23. L. Jelínek , 90. J. Buncík - 7. K. Vajs , 77. M. Žalud .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Červenka Martin - ZÁVORA Vlastimil, CHVÁTAL Vladimír.