22.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

O vítězství Vidče rozhodly penalty

45. J. Marek , 66. P. Novák
0

Ve Vidči se odehrálo utkání o šest bodů. Hosté z Nedašova mají na jaře formu a do Vidče přijeli získat další body potřebné pro záchranu. Nedašov dlouho v zápase vedl, nakonec však odešel po penaltách poražen.

První půle byla po brankové stránce vyrovnaná. Domácí měli více ze hry, ale více než jednu branku vstřelit nedokázali. První se střelecky prosadil Kramoliš – 1:0. Pak následovaly další šance Vidče, ale brankář hostů Solař si dobře postavil tyče, které v rozhodující chvíli stály na jeho straně. Nedašovu se podařilo vyrovnat díky Mackovi těsně před odchodem do šaten – 1:1.

Po přestávce Nedašov zlepšil hru, domácí se naopak zdáli být zaskočení vyrovnávací brankou. Toho využil Petr Novák, který poslal hosty do vedení – 1:2. Vidče zbraně nesložila a šla rozhodně za vyrovnáním. To se povedlo až pět minut před koncem Valovi, který vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do penaltového rozstřelu. V něm byli v lepším rozpoložení domácí, kteří si tak vystříleli bod navíc. Ten se jim z tohoto důležitého utkání bude v konečném pořadí určitě hodit.