17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Valašské Meziříčí přejelo Hrachovec

0

Meziříčská rezerva si doma poradila s Hrachovcem suverénně 6:0. Dva góly vstřelil Orság.

Nedělní dopoledne nabídlo derby dvou geograficky sousedících týmů, které však v tabulce dělí velká bodová propast. Hrachovec se v jarní části ještě nedočkal vítězství a ani b-tým Valašského Meziříčí body nezískává.

Utkání ovlivnil hlavně fakt, že trenér domácích mohl do zápasu postavit několik hráčů divizního áčka, které o víkendu nehrálo. Je pravděpodobné, že by domácí dokázali zvítězit i bez těchto hráčů, výsledek by ale pravděpodobně nebyl tak jednoznačný

Hrachovec se v prvním poločase držel aspoň výsledkově. Inkasoval pouze dvakrát. Za domácí se z penalty trefil Tomáš Kundrát a svou první branku v utkání trefil po pěkné akci Orság.

V druhém poločase byla hra opět v rukou domácích a hrálo se jen o výši konečného skóre. Za domácí se postupně trefili Michal Kundrát, Orság, Václavík a tečku zápasu dal v 80. minutě Soukup.

Hrachovec tak nadále zůstává na předposledním místě, naopak béčko Valmezu si připsalo své první jarní tříbodové vítězství.

TJ Valašské Meziříčí B
Daniel Šulák: Áčko nehrálo, takže jsem mohl využít jejich hráče. Hlavně ve druhém poločase se hrálo už jen na jednu branku a hlavní byla jen otázka skóre.

M. Majer [-] - R. Černý [-] , M. Neuberger [-] , L. Gromus [-] , T. Kundrát [-] , M. Lasovský [-] , V. Vaculín [-] - M. Václavík [-] , V. Žilinský [-] , R. Ješko [-] - M. Orság [-]