1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Nováček ukončil podzim prohrou

34

Nováček ukončil podzim prohrou a končí v tabulce předposlední, hostující Rožínka přezimuje šestá.

Čermák vstřelil úvodní branku

V sobotu sehrál tým z Dolni Rožinky své posledni podzimní utkáni na hřišti Doubravniku. Na těžkém terénu se hralo z obou stran především bojovné utkání, plné osobnich soubojů. Prvni větší příležitost hostů proměnil výborně hrající Jan Čermák. Do konce poločasu ještě proběhlo několik gólových náznaků na obou stranách, branka však již nepadla.

Hosté přidali další dvě branky

Druhý poločas začal rychlým potvrzením vedení hostů, podruhé se prosadil Jan Čermák. Poslední branku vsítil po samostatném nájezdu na domácího brankáře Ondra Černý. Výsledek 0:3 zní jednoznačně, ale hlavním rozdílem byla úspěšnost zakončení.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Bílek: Domácí si zaslouží pochvalu za bojovnost, hosté gratulaci k vítězství.

FK Doubravník
B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , M. Škvařil [-] (46. M. Jedlička [-] ) , M. Vojta [-] , S. Škvařil [-] (46. T. Csizmár [-] ) , V. Čepička [-] (85. J. Patloka [-] ) , V. Srba [-] , K. Vojta [-] , S. Balák [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-]

Z. Horák [-] - J. Bílek [-] (46. O. Černý [-] ) , F. Šmerda [-] , P. Bukáček [-] , T. Hille [-] (78. R. Baláž [-] ) , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , L. Hofman [-] , P. Sedlák [-] (79. M. Šimeček [-] ) , M. Lukš [-]

Počet diváků: 37. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - MÜLLER Ondřej (N), ŠNÉDAR Marek (N).