11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

22. P. Gruntorád , 68. P. Pislcajt - 3. M. Hošek , 25. J. Kincl (p.) , 47. J. Gardoň , 55. M. Hošek , 73. J. Anděl , 79. Z. Bártů
12

Ve šlágru kola si Jemnicko B přivezlo z Dukovan B jasnou výhru 2:6

Hosté o gól lepší

Zápas dvou rezervních týmů byl viděn v Dukovanech, kam přijel další těžký soupeř z Jemnicka, který hraje svá podzimní utkání na venkovních hřištích. Dukovany tak měli po minulé senzační výhře nad Rouchovany zálusk na dalšího velmi těžkého soupeře, kterým Jemnicko určitě je. V desátém kole tedy doma hostili Dukovany Jemnicko. Podle dosavadních výsledků domácí věděli že to bude těžký soupeř. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Prvni půlku ještě domácí drželi se sopeřem krok, přestože poslal hosty brzy do vedení ve 3. minutě Martin Hošek - 0:1. Domácím se ale ve 22. minutě dočkali vyrovnávací branky, kterou vstřelil kanonýr Pavel Gruntorád - 1:1. Přesto domácí první půlku prohráli 1:2, když hned ve 25. minutě vrátil hostům vedení z pokutového kopu Jiří Kincl.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se hostům dařilo proměňovat šance a nasazeli  domácím další branky. Hned na začátku druhého poločasu to byl Jakub Gardoň a v 55. minutě svou druhou brankou v zápase dal klid hostům Martin Hošek - 1:4.  Domácí proměnili v 68. minutě pouze standartku Petra Pislcajtaa, jenže na jeho trefu odpověděli v 73. minutě Jiří Anděl a v 79. minutě Zbyněk Bártů. A tak si Jemnicko odváží všechny tři body za vysokou výhru 2:6.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: V desátém kole jsme doma hostili Jemnicko. Podle dosavadních výsledků jsme věděli že to bude těžký soupeř. Prvni půlku jsme drželi krok,přesto jsme ji 1:2 prohrávali. Ve druhém poločase se hostům dařilo proměňovat šance a nasazeli nám další čtyři branky. My jsme proměnili pouze standartku a tak si Jemnicko odváží všechny tři body za vysokou výhru 2:6.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Začátek zápasu nám vyšel parádně a vedli jsme 1:0. První poločas byl vyrovnaný a na obou stranách byli sance. V druhém poločase jsme na domácí vlitli a přidali 4 branky.

K. Jenerál [-] - T. Křišťál [-] , L. Pelán [-] (75. V. Soukup [-] ) , P. Gruntorád [-] (66. M. Křišťál [-] ) , M. Dvořák [-] (29. J. Kuchařík [-] ) , M. Ferus [-] , P. Pislcajt [-] , R. Jelínek [-] , M. Kopeček [-] (58. A. Čurda [-] ) , L. Traxler [-] , O. Horák [-]

T. Tesař [-] - M. Hošek [-] , J. Anděl [-] , J. Gardoň [-] (55. J. Dřímal [-] ) , P. Nevrkla [-] (64. K. Tesař [-] ) , M. Habich [-] , J. Kincl [-] (82. Z. Bártů [-] ) , L. Sevelda [-] (69. M. Kristek [-] ) , R. Komenda [-] , T. Süssenbek [-] (46. O. Malotín [-] ) , D. Smetana [-]

ŽK: 20. O. Horák , 28. P. Pislcajt , 28. L. Pelán , 52. M. Ferus , 81. V. Soukup - 20. J. Anděl , 51. D. Smetana , 51. L. Sevelda , 64. J. Kincl .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KVAPIL Josef - BLAŽEK Pavel (N), HRUBEŠ Zbyněk (N).