10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Pyšel doma porazil poslední Kouty B

9

Pyšel si na svém hřišti poradil s posledním týmem tabulky z Koutů B po výhře 3:2

Domácí o dva góly lepší

Na půdu loňského účastníka Okresního přeboru z Pyšelu, přijel poslední tým tabulky Kouty B, které v posledním kole utrpěl debakl 1:8 ze svého hřiště proti Opatovu. Ani Pyšelu se příliš nedařilo, když podlehl Moravským Budějovicím B na jeho hřišti 3:0. Oba týmy tak potřebovaly nutně zabodovat. V desátém kolem Pyšel na svém hřišti tedy vyzval poslední Kouty a předpokládalo se, že domácí budou brát všechny body. Utkání se hrálo za chladného, ale jinak příjemného fotbalového počasí. Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí, kdy si vytvořili několik gólových šanci, kdy první využil domácí Dvořák a poslal domácí do vedení -1:0. Pyšelští se trápí v koncovce a bylo to vidět i na hřišti, když spálili několik tutových příležitostí. Ve 20. minutě zařídil klid na duši pro domácí Sobotka, když navýšil skóre - 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Druhy poločas domácí nastoupili do zápasu jako vyměnění a Kouty domácí přehrávali.  Domácí si nevytvořili žádnou slibnou akci a neproměněné šance z prvního poločasu je mohli hodně mrzet. V 64. a v 68. minutě totiž hostující Janíček srovnal skóre a domácí navíc obdrželi dvě červené karty. Domácí ale chtěli body všechny a závěrečná “pětiminutovka” vyústila v pokutový kop pro domácí. Hadraba se nemýlil a poslal domácí do kabin s tříbodovým ziskem

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Trápíme se v koncovce. První poločas jsme mohli vyhrát 6:0 a byl klid, ale to co my teď nedáme je šílený. Druhy poločas hráli hosté a zaslouženě vyrovnali. Zápas jsme pak vyhráli díky penaltě.

L. Teplý [-] - L. Sobotka [-] , J. Höfner [-] (72. P. Žák [-] ) , O. Tůma [-] , R. Kurečka [-] , L. Hadraba [-] , D. Šabacký [-] (46. L. Kadlec [-] ) , F. Dvořák [-] , D. Šubert [-] , L. Tůma [-] (90. R. Babuněk [-] ) , J. Hejátko [-]