13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

Lipník vyhrál doma nad Studencem

15

Fotbalisté Lipníku zvládli opět domácí utkání a zvítězili nad Studencem 6:1

Rudolf Šťáva dostal domácí dvěma góly do vedení

Do Lipníku přijel Studenec, který se momentálně krčí na předposlední příčce tabulky. Lipník si tak brousí zuby na další domácí výhru. A soupeř ze Studence měl být tím pravým pro tříbodový zisk. Poslední domácí podzimní zápas Lipníku se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, tak jako ostatní zápasy tohoto kola. A ti diváci, co se přišli se svými hochy rozloučit s podzimní částí, litovat nemuseli. Hned v 1.minutě šel Aleš Kisela z boku na brankáře, bez využití! V 6. minutě opět Aleš Kisela se prosadil po lajně, odcentroval a Žák vracel před branku, kde se prosadil Šťáva - 1:0. V 17. minutě se dostal do vápna Fňukal, vystřelil, ale brankář byl proti. Ve 34. minutě Rudolf Šťáva rychle vhodil aut na Fňukala, ten mu zpět sklepnul a Šťáva postupoval sám a nemýlil se 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

V 51. minutě hostující Mrňa postupoval středem hřiště až k vápnu kde byl faulován, Rousek se z trestného kopu nemýlil - 2:1. V 63. minutě Mašeja vyslal středem hřiště Rudolfa Šťávu a ten prosadil svou rychlost a dobré zakončení -3:1. V 68. minutě Adam Rohony krásnou finální nahrávkou uvolnil opět Rudolfa Šťávu a ten dal na 4:1. V 76. minutě Rudolf Šťáva vyslal Jiřího Čtvrtníčka, ten postupoval sám, ale viděl ještě lépe postaveného Aleše Kiselu, pro kterého už nebylo problém zakončit - 5:1. V 81. minutě kdo jiný než dnes výborně hrající Rudolf Šťáva zakončil na konečných 6:1.

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Dnes jsem spokojen hlavně s výsledkem. S předvedenou hrou, hlavně v prvním poločase jsem spokojen nebyl. Chyběl tam pohyb a řešení útočných akcí bylo uspěchané a nepřipravené!

F. Rohony [-] - T. Brabenec [-] (82. D. Králík [-] ) , M. Tretera [-] , P. Burian [-] , L. Žák [-] (72. Š. Vala [-] ) , J. Virgl [-] - A. Kisela [-] (80. M. Peštál [-] ) , M. Mašeja [-] (77. J. Burian [-] ) , A. Rohony [-] - R. Šťáva [-] , J. Fňukal [-] (46. J. Čtvrtníček [-] )