10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Nové Syrovice vybojoval z Horním Újezdem vítězství

47. J. Marek , 49. M. Sosnar , 86. P. Hradecký (vl.) - 52. J. Sirota , 90. M. Ošmera
12

Fotbalisté Nových Syrovic si ve svém prostředí proti Hornímu Újezdu připsali výhru v poměru 3:2

V první půli branka nepadla

Za pěkného podzimního počasí zavítali do Nových Syrovic fotbalisté z Horního Újezdu. První poločas hostující celek postavil před svého brankáře  Hradeckého "autobus" a domácí hráči nebyli schopni přes velkou převahu tento obraný val překonat. Největší ohrožení Hradeckého svatyně přišlo paradoxně po hlavičce jednoho z hostujících stoperů který nasměroval prudký centr Dubského do vlastní brány, hostující brankář byl však pozorný a míč vytlačil na roh. Ve 44. minutě se ocitl sám před Hradeckým po centru Procházky Vlček, jeho hlavička však ve 100% šanci minula hostující bránu a tak se šlo do kabin bez vstřelené branky.

Domácí urvali výhru ve druhé půli

Druhý poločas začal velice dobře pro domácí celek, nejprve Dubský ve 47. minutě uvolnil Marka , který sám postupoval na hostujícího brankáře Hradeckého , Marek s gólovou šancí nepohrdl a krásnou křížnou střelou gólmana přehodil -1:0 pro domácí. Ve 49.  minutě přišel Dvořák přes 3 hráče soupeře a krásnou kolmicí vysunul Sosnara, který se taktéž nemýlil 2:0 pro domácí. V 51. minutě nabídli domácí hráči špatnou rozehrávkou velkou šanci soupeři a hostující Sirota korigoval na 2:1. Od této chvíle se hrál už otevřenější fotbal, domácí si vytvořili více šancí a skórovali pouze po chybě výborně chytajícího Hradeckého který si srazil rohový kop Dubského do vlastní sítě. Hosté hrozili zejména z dobře zahrávaných standartek. V nastavení v 92. minutě dokázali využít zaváhání celé domácí obrany a upravili Ošmerou na konečných 3:2.

SK Nové Syrovice
Prígl Jan, trenér: Dnešní utkání příliš fotbalové krásy nepřineslo, až příliš jsme se přizpůsobili tempu soupeře.

P. Novák [-] - Z. Dvořák [-] (67. P. Zerza [-] ) , J. Dubský [-] , J. Vlček [-] , J. Marek [-] , T. Lang [-] , M. Sosnar [-] , R. Janoušek [-] , Z. Chalupa [-] , L. Fryauf [-] , M. Procházka [-]