25.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Vimer rozhodl zápas po pěti minutách na hřišti

85. J. Vimer , 90. J. Kahoun
0

Hvězdou utkání mezi rezervními celky Hříměždic a Krásné Hory se stal útočník Jaroslav Vimer. Do zápasu naskočil deset minut před koncem a hned po pěti minutách na hřišti se radoval z branky, kterou rozsekl dlouhotrvající nerozhodný stav.

V tomto utkání se potkaly dva týmy ze  středu tabulky a dal se očekávat vyrovnaný fotbal. A tak tomu taky bylo. Přestože podle počtu gólů to nevypadá, tak se hrál velmi útočný fotbal. Šance byly na obou stranách, trochu tvořivější ve hře byl domácí celek, hosté zase hrozili především ze standardních situací, branku z nich ale nevytěžili. Bez branek se hrálo až do 85. minuty ve které vstřelil vítězný gól domácích Jaroslav Vimer, který byl na hřišti teprve od 80. minuty, k němu se v poslední minutě přidal ještě Kahoun, který dal výsledku konečnou podobu 2:0.

TJ Vltavan Hřiměždice B
Patrik Junek(hráč, Vltavan Hříměždice): ,,Hrál se hezký fotbal pro diváka, na obou stranách hodně šancí, hosté hrozili spíš po standardních situacích, ale víc ze hry jsme měli my.“

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(vedoucí mužstva, Krásná Hora): „Přestože jsme nezvítězili, tak s výkonem mužstva jsem spokojený, předvedli jsme dobrý, útočný fotbal. Bylo to pěkné utkání, jen škoda, že jsme nedokázali některou ze spousty šancí proměnit.“

D. Černý [-] - M. Matějka [-] , J. Hubner [-] , L. Cirus [-] , D. Hájek [-] (46. P. Junek [-] ) - T. Nový [-] , M. Černý [-] , V. Černohorský [-] , P. Krotil [-] (60. T. Jechort [-] ) - V. Krotil [-] (80. J. Vimer [-] ) , J. Kahoun [-]

P. Houska [-] - P. Hrubý [-] , L. Čihák [-] , M. Holan [-] , B. Procházka [-] (60. J. Kabát [-] ) - J. Hůla [-] , V. Křížek [-] , J. Holan [-] , J. Hubička [-] (46. J. Čihák [-] ) - M. Koudelka [-] , L. Hůla [-]

Hráči zápasu: J. Vimer - L. Hůla .