24.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Kamýk si došel pro pohodlnou výhru

35. V. Krůta , 44. J. Ježek , 71. P. Mazour , 75. T. Horký , 79. P. Mazour , 86. T. Horký - 58. O. Vacek , 77. J. Kahoun
0

Kamýcké béčko přivítalo na svém hřišti Hříměždice B a celkem pohodlně si došlo pro výhru 6:2, hlavní postavou byl záložník Mazour, který odehrál velmi dobré utkání ve středu zálohy a vstřelil dvě branky.

K zápasu nepřijel delegovaný rozhodčí a tak se pískání po dohodě chopil hráč Kamýka a svoji úlohu zvládl velmi dobře. První poločas byl herně vyrovnaný, ale góly stříleli jenom domácí. Hosté si také vytvořili několik šancí, ale kvůli nepřesné střelbě neměli v prvním poločase střelu na bránu. Za domácí se v 35. minutě trefil Krůta a těsně před koncem poločasu připravil hostům gól do šatny Ježek.

V 58. minutě vykřesal naději pro Hříměždice Vacek, který snižoval na 2:1. Kamýk však poté zpřesnil hru ve středu hřiště a zásluhou Mazoura a střídajícího Horkého šel do tříbrankového vedení. Především Mazourův gól stál za to, ve velkém vápně obešel hned tři protihráče a neomylně zakončil. Hostům se ještě podařilo snížit Kahounem v 77. minutě, ale na víc se už nezmohli. Poté už hrál jenom Kamýk, přidal další dvě branky, když se opět trefil Mazour a Horký. Kamýk si tak dokráčel pro pohodlné vítězství 6:2 a spravil si tak chuť po porážce z minulého kola.

TJ Sokol Kamýk nad Vltavou B
Radek Mihalík(obránce, Sokol Kamýk): „Hosté sice také měli nějaké šance, ale netrefovali bránu a my jsme pohodlně došli k vítězství, skvěle hrál především náš záložník Mazour, který si vodil obranu soupeře a vstřelil i dvě branky.“

TJ Vltavan Hřiměždice B
Patrik Junek (záložník, Vltavan Hříměždice): „Prohrávali jsme v poločase 2:0, pak se protočili gólmani. Do branky naskočil Hodouš a Černý šel do pole. Bohužel to moc nepomohlo, Hodouš čisté konto neudržel a čtyřikrát inkasoval“

J. Samek [-] - L. Folbrecht [-] , R. Mihalík [-] (53. V. Polák [-] ) , P. Mol [-] , T. Mol [-] - P. Mazour [-] , M. Vlk [-] , L. Novotný [-] , J. Ježek [-] (61. T. Horký [-] ) - M. Kačírek [-] (40. J. Ptáček [-] ) , V. Krůta [-]

D. Černý [-] - M. Hodouš [-] , J. Hubner [-] , P. Černý [-] , J. Januška [-] - J. Kahoun [-] , T. Jechort [-] , J. Řezanina [-] , P. Junek [-] - P. Krotil [-] , O. Vacek [-]

Hráči zápasu: P. Mazour - J. Hubner .