22.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Kytínská kanonáda v Kamýku

0

Kytín zavítal na hřiště Kamýka B a po vyrovnaném prvním poločase spustil v tom druhém kanonádu. Hrdinou utkání byl David Lojek, který se do kamýcké sítě dokázal trefit hned čtyřikrát.

Ptáček musel předčasně do sprch

První poločas utkání mezi Kamýkem B  Kytín nabídl vyrovnanou hru, Kytín nehrál úplně tak jak by si představoval a domácí tým mu byl vyrovnaným soupeřem. Dokonce se i ujal vedení, když jako první rozvlnil síť domácí Horký. Hosté z Kytína dokázali zásluhou Lojka skóre obrátit ve svůj propěch, do poločasu však znovu vyrovnal svým druhým gólem Horký. Kamýku však zkomplikoval cestu za body Ptáček, který fauloval na místě posledního hráče a vyfasoval za to červenou kartu.

Druhý poločas byl exhibicí Kytína

Po poločase to tedy bylo nerozhodně 2:2, ale Kamýk musel nastoupit do druhého poločasu oslaben o Ptáčka. Za Kamýk se po změně stran opět trefil Horký a dosáhl tak na hattrick, postupně však domácím ubývali síly, iniciativu přebral Kytín a soupeře rozebral.  Čtyři góly v tomto utkání vstřelil David Lojek, toho ve druhém poločase vystřídal Beran a stačil také vsítit další dva kousky, stejně jako Karel Konečný. Jedním gólem také přispěl Štěpánek a Kytín si tak po exhibičním výkonu ve druhé půli došel pro pohodové vítězství.

TJ Sokol Kamýk nad Vltavou B
Mudr. Pavel Žebrakovský (Předseda klubu TJ Kamýk nad Vltavou): „V prvním poločase se Kamýk ještě držel, poté však přišlo vyloučení a ve druhé půli se už naplno ukázal um a fotbalovost kytínského mužstva. “

SK Sokol Kytín
Jiří Jalovec (sekretář, SK Sokol Kytín): „První půle byla vyrovnaná a soupeř nám ještě stačil. My jsme v první půli podali takový nesourodý, nevyrovnaný výkon. Po přestávce se to otočilo, náš výkon se zlepšil a oslabenému soupeři v závěru zápasu chyběly fyzické síly “

J. Samek [-] - L. Folbrecht [-] , P. Mol [-] , J. Novotný [-] , J. Chmatál [-] - J. Ptáček [-] , D. Vaněček [-] , P. Mazour [-] , L. Novotný [-] - T. Mol [-] , T. Horký [-]

Š. Mařík [-] - J. Malý [-] , J. Pičman [-] , M. Fára [-] , T. Lojek [-] - V. Rákosník [-] , J. Bára [-] , P. Štěpánek [-] , R. Hůla [-] - D. Lojek [-] (70. J. Beran [-] ) , K. Konečný [-]

ČK: 30. J. Ptáček .
Hráči zápasu: T. Horký - D. Lojek .