14.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Teplá B si jednoznačně poradila s Hrozňatovem B

0

V utkání, které se hrálo v Hrozňatově, se mimo jiné čtyřikrát prosadil Rudolf Mydloch ml.

První poločas:

Hostující Teplá vstoupila do utkání výborně, už v 9. minutě otevřel skóre Rudolf Peřina.

V 31. minutě se vedení Teplé zdvojnásobilo, přesně zamířil Rudolf Mydloch ml.

Další branka v prvním poločase nepadla, do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Druhý poločas:

Hosté vstoupili do druhé půle stejně jako do té první. V 55. minutě se prosadil Jaroslav Vokáč, Teplá tak vedla už 3:0.

V 68. minutě se podruhé prosadil Rudolf Mydloch ml., který upravil na 4:0.

Stejný hráč, Rudolf Mydloch ml., se prosadil i o 4 minuty později, kdy zkompletoval hattrick.

Teplá utkání jednoznačně kontrolovala a nakonec přidala ještě jednu branku. V 90. minutě se počtvrté v utkání prosadil Rudolf Mydloch ml., Teplá tak porazila Hrozňatov 6:0.

TJ Sokol Teplá B
Domácí: Domácí měli starší mužstvo, náš mladší kádr bylo znát. Pěkný terén i fotbal, rozhodčí to zvládl dobře.