13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

78. J. Sytař - 16. D. Havlík (p.)
32

Okresní derby skončilo smírně. Body se dělily.

Hosté po půli vedli

Okresní derby celků z předních příšek tabulky vyšlo lépe hostujícímu celku. V 16. minutě zahrál rukou ve vlastním vápně Krejčí a sudí Jirsa ukázal na penaltový puntík. K exekuci se postavil Havlík a otevřel skóre - 0:1. Další důležitý přišel o deset minut později, když během krátké chvíle inkasoval dvě žluté karty domácí mladík Jan Pachlopník a domácí čekala těžká šichta v deseti lidech. V dalším průběhu prvního poločasu už další branka nepadla.

Domácí po přestávce srovnali

Po změně stran nebylo znát, že domácímu celku chybí jeden hráč a byli lepším mužstvem. Domácím vyšlo střídaní. Jan Sytař přišel na hřiště v 77. minutě a o minutu později se už radoval z vyrovnání, když do sítě doklepl míč odražený od tyče - 1:1. V zvěru zápasu se už jen bojovalo ve středu pole a oba celky tak berou po jednom bodu.

Nedvědice jede v posledním podzimním kole do Velké Bíteše. Hamry hrají na svém hřišti s Jaroměřicemi.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Šli jsme brzy do vedení a soupeř šel za nedlouho ještě do desíti, což nám paradoxně asi ublížilo. Mysleli jsme, že utkání dohrajeme. Je pravda, že na tomhle terénu hrát fotbal moc nešlo, ale chtělo to alespoň více bojovnosti. Nakonec soupeř vyrovnal, takže bereme pouze bod.