8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

FŠ Třebíč nakonec přetlačila Jaroměčice

32

Domácí favorit se dlouho trápil, ale nakonec po pauze rozhodl o hubeném vítězství.

V prvním poločase branka nepadla

Hosté vsadili na defenzivu a dlouho se jim dařilo kouskovat hru a hrát v hlubokovém bloku. Domácí neměli prostor ke kombinaci a složitě se dostávali přes jednoduše hrající Jaroměřice, které se zřekly jakékoli snahy o ofenzivu. Není tak divu, že se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Dvě stovky diváků doufaly, že se ve druhém poločase dočkají lepší podívané.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhý poločas se v leččem podobal tomu pvnímu. Jediný rozdíl se přece jen našel a to ten, že se domácí dokázali střelecky prosadit. Domácí měli šťastnou ruku, když po hodině hry poslali na hřiště místo Růžičky Tomáše Oberreitera. Ten se stal v 65. minutě hrdinou domácího celku, když dokázal rozvlnit síť za Macháčkem - 1:0. Ve zbytku zápasu domácí umě drželi míč a hosty do žádné tutové šance nepustili. FŠ Třebíč tak uhájila domácí hřiště a slaví tři body, které ji udržely na čele tabulky.

FŠ Třebíč jede v dalším kole na hřiště rezervy Velké Bíteše. Jaroměřice dohrávají v pátek zápas ve Velkém Beranově a v neděli hostí na svém hřišti Přibyslavice.

SK Fotbalová škola Třebíč
Filip Křen (asistent trenéra): Neselhali jsme v nasazení ani kvalitě, i když bohužel padla jen jedna branka. Chtěli jsme soupeře uštvat, uběhat, ale bylo těžké dostat se do tempa, když se hned od začátku z každých pěti minut hrála tak jedna.

J. Hobza [-] - V. Dvořák [-] , L. Tomek [-] , V. Lampíř [-] , P. Saitl [-] - M. Minář [-] , T. Růžička [-] (60. T. Oberreiter [-] ) , O. Jeřábek [-] , L. Hráček [-] - D. Adam [-] (71. T. Pomanka [-] ) , M. Hobza [-] (85. M. Filipec [-] )