10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

Dukovany jedou z Vrchoviny bez bodu

4. J. Veselý , 36. L. Polnický (p.) , 77. J. Chytrý - 54. Z. Prokeš
14

Hosté přijeli do Nového Města nezvykle pouze s jediným náhradníkem a domů odjeli bez bodu.

Domácí šli rychle do vedení

Dukovany přijely na Žďársko v poněkud okleštěné sestavě, pouze s jediným náhradníkem. Lepší vstup do zápasu měla domácí Vrchovina, která šla do vedení už ve 4. minutě zásluhou Jiřího Veselého. Domácí byli aktivnější i nadále, hosty výborně napadali a nepouštěli je do nějakých šancí. Naopak sami se prosadili v 36. minutě podruhé, když pokutový kop proměnil Libor Polnický. Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Hosté pouze korigovali

Se vstupem do druhého poločasu se zlepšila také hra hostí. Po devíti uplynulých minutách druhého poločasu zakončil povedenou akci hostů Zdeněk Prokeš a snížil tak na rozdíl jediné branky. To však bylo z hostující strany vše, naopak třináct minut před koncem přidal třetí hřebíček do hostující rakvičky Josef Chytrý a pečetil tak výhru. Vrchovina tak v tabulce poskočila na čtvrté místo, Dukovany se po povedeném začátku zatím nadále trápí.

SFK Dukovany 2001
Josef Černý, hráč: Vrchovina nás od začátku dobře napadala a pomohl jim rychlý gól. Gratuluji Vrchovině k vítězství.