8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Třebíč stoupá tabulkou, tentokráte vyhrála 1:0 v Náměšti

21

Třebíč připisuje další 3 body, za hubené vítězství 1-0 v Náměšti.

V první půli si vstřelil vlastní gól domácí stoper Čermák.

O osudu zápasu rozhodla osmá minuta kdy vystřelil Bence a jeho střelu tečoval Čermák mimo dosah brankáře, od tohoto okamžiku se hosté stáhli do bloku a domácí svého soupeře dobývali. Ve 32.minutě nastřelil Nekuda břevno a následnou gólovou dorážku Svobody zastavil ofsajd. Domácí byli všichni nastěhovaní hluboko na polovině hostú a tím po ztrátě míče darovali velkou šanci Durdovi, který postupoval ve 42.minutě zcela sám z poloviny hřiště na Procházku, ale ten ho vychytal.

Ve druhé půli Třebíč bránila těsné vedení.

Po přestávce se většina akcí odehrála na polovině hostů, ale i přes velké šance Homoly, Svobody a Čermáka, vše vychytal hostující Duba a ubránila obětavě hrající a bránící celá jedenáctka Třebíče. I hosté ale měli početné šance, jak navýšit vedení, v té největší zklamal při samostatném úniku proti Procházkovi Maleta. Třebíč se tak radovala z nejhubenějšího vítězství.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát, fotbal se pořád ještě nehraje na krásu, ale na branky a tu jsme si dali sami.

HFK Třebíč
Tomáš Válek (hráč): Náměšť sice měla více ze hry, obzvlášť v druhém poločase, ale více nebezpečných příležitostí jsme měli my. Fotbal se hraje na góly, a tak si vezeme cenné 3 body z venku

K. Procházka [-] - Z. Jonák [-] , P. Čermák [-] , J. Rubák [-] , T. Nekuda [-] - R. Durajka [-] , J. Chlup [-] , J. Klíma [-] (84. M. Matoušek [-] ) - D. Svoboda [-] , M. Homola [-] (73. J. Heres [-] ) , M. Šimončič [-]